Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
استخر بادی بسکتبال دار کودک بست وی 54122 bestway

استخر بادی بسکتبال دار کودک بست وی

inflatable pool
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 54122 Bestway
ابعاد کالا : 251*168*102

ناموجــود

 • توضیحات:

  استخر بادی بسکتبال دار کودک بست وی یک سرگرمی ایده‌آل برای کودکان در زیر نور خورشید است که بسیار مفرح و هیجانی بوده و می‌تواند در روز ساعت‌ها آن‌ها را مشغول بازی کند. خرید استخر بادی کودک بسیار مقرون به صرفه می‌باشد که با قابلیت جابه‌جایی ساده، در مکان‌های مختلف در دسترس شما است. خانواده‌هایی که به فکر خرید یک وسیله تفریحی برای روزهای گرم تابستان می‌باشند، استخر بادی بسکتبال دار یک مجموعه بازی بسیار زیبا و مناسب برای آن‌ها می‌باشد. قیمت استخر بادی بست وی کاملا متناسب با بودجه شما می‌باشد تا بتوانید با صرف هزینه‌ای کم یک استخر پر کاربرد برای تفریحات آبی کودکان خود خریداری نمایید. استخر بادی ارزان قیمت دارای ارگونومی مستطیلی و متشکل از دو رینگ بادی مجزا می‌باشد که ارتفاع استانداردی از سطح زمین داشته و تمامی کودکان به راحتی می‌توانند به درون آن رفته و آب بازی کنند.
  از زیباترین تجهیزات این محصول وجود دو حلقه بادی بسکتبال است. این حلقه‌ها با ارتفاعی مناسب بر روی دیواره استخر و روبروی یکدیگر قرار دارند که کودک می‌تواند درون استخر ایستاده و توپ را به درون حلقه پرتاب کند. دو عدد توپ بادی بسکتبال از دیگر لوازم جانبی استخر بادی ۵۴۱۲۲ است که اندازه سبکی داشته و کودک می‌تواند به آسانی آن را به بالا و درون حلقه پرتاب کند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید از این توپ‌ها به صورت جداگانه درون منزل یا بیرون از آن استفاده کرده و به دلیل وزن سبک آن را با خود به هر جایی ببرید. طول استخر در حالت باد شده ۲۵۴ سانتی‌متر، عرض آن ۱۶۸ و ارتفاع آن نیز ۱۰۲ سانتی‌متر می‌باشد که به لطف همین ابعاد و اندازه بزرگ، چند کودک به صورت هم زمان می‌توانند درون استخر آب‌تنی کنند.
  جنس استخر بادی بزرگ از وینیل اورجینال با کیفیت بسیار ماندگار است که در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقاومت زیادی از خود نشان داده و طول عمر آن به سال‌ها می‌رسد. ظرفیت آب محصول ۶۳۶ لیتر است که دیواره‌های جانبی مستحکم و بزرگ آن به خوبی این مقدار آب را نگه می‌دارند. محصولات بادی در صورت تماس با وسایل برنده و نوک تیز ممکن است سوراخ شده یا نشتی باد داشته باشد. در این صورت می‌توانید تکه‌ای برچسب تعمیرات را به آن اتصال داده و با فشار دادن آن، نقطه آسیب دیده را تعمیر و ترمیم کنید. برای باد کردن استخر بادی به خرید یک پمپ باد نیاز دارید. نازل شما می‌تواند برقی یا دستی باشد که تنها موضوع قابل اهمیت اندازه نازل آن می‌باشد که باید سایزی متناسب با دریچه باد استخر داشته باشد.
  محصولات مشابه استخر بادی بسکتبال دار کودک بست وی با دیگر طرح‌ها و تجهیزات مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای مشاهده دیگر انواع استخر های بادی کودک یا بزرگسال می‌توانید به دسته بندی استخر بادی در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی استخر بادی بست وی

مشخصات کلی :

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products