Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
استخر بادی حمام قطر 86 شفاف اینتکس

استخر بادی حمام قطر 86 شفاف اینتکس

inflatable pool
 • توضیحات:

  استخر بادی حمام قطر ۸۶ شفاف اینتکس محصولی ایده‌آل جهت داشتن یک تابستان توپ برای کودکان ۱ الی ۳ سال است که به وسیله آن روحیه کودک بسیار شاد می‌شود. محصول مورد نظر دارای طراحی دایره‌ای با سه رنگ است که هر کدام از رینگ‌ها دارای رنگی متفاوت و شفاف می‌باشند. رینگ اول صورتی، رینگ دروم سبز و رینگ پایینی آبی است که ترکیب بسیار زیبایی از نظر کودکان می‌باشد. در روزهای گرم تابستان می‌توانید استخر بادی قطر ۸۶ اینتکس را درون حمام یا تراس خانه آبگیری کرده و ساعاتی پر طراوت و پر از حس تازگی را برای کودکان به ارمغان آورید. خردسالان معمولا به هنگام حملم کردن یا قرار گرفتن زیر دوش بهانه گیری می‌کنند به همین دلیل والدین در این مواقع ممکن است با مشکل مواجه شوند. استخر بادی حمام شفاف اینتکس، تمایل کودکان به حمام و پاکیزگی را افزایش داده و کودک به چشم یک بازی به آن نگاه می‌کند.
  علاوه بر استفاده در محیط‌های رو بسته، در صورت متعادل بودن هوا می‌توانید استخر بادی دایره‌ای سه رینگ را به درون حیاط برده و با راه‌اندازی ساده، آن را در عرض چند دقیقه آبگیری نموده و کودک خود را مشغول یک آب‌تنی جان بخش کنید. این استخر دارای قطر ۸۶ سانتی متری و ارتفاع ۲۵ سانتی‌متری است که حداکثر ۲ کودک با راحتی کامل می‌توانند درون آن جای شوند. گفتنی است که استخر شما به عنوان استخر توپ در روزهای سرد سال نیز کاربرد فراوانی برای کودکان دارد. جنس استخر بادی کودک از PVC شفاف با ماندگاری عالی است. محدوده دمایی این محصول باعث شده که هم به عنوان استخر آب گرم و هم استخر آب سرد کاربرد داشته باشد و بتوانید نهایت استفاده را از آن داشته باشید. کف استخر بادی به صورت ساده و یک لایه است به همین دلیل لازم است که قبل از قرار دادن آن روی زمین یک زیرانداز پهن کنید تا نشیمنگاه کودک، نسبتا نرم و راحت باشد. یک قطعه برچسب تعمیرات اینتکس درون پک محصول قرار دارد که می‌تواند درز یا خراش‌های کوچک ایجاد شده روی بدنه استخر را به خوبی پوشش دهد.
  در صورت داشتن یک پمپ باد از نوع برقی یا دستی، مسئله باد کردن استخر بادی کودک کاملا بر طرف شده و در عرض حداکثر ۳ دقیقه انجام می‌شود. باد استخر باید به اندازه استاندارد باشد تا دیواره‌های آن به خوبی شکل گرفته و به صورت ایستاده در آیند. محصولات مشابه استخر بادی حمام قطر ۸۶ شفاف اینتکس به دیگر ابعاد و رنگ‌ها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر استخر های بادی کودک یا بزرگسال می‌توانید به دسته بندی استخر بادی مراجعه کنید.
  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس نمایندگی استخر بادی اینتکس

مشخصات کلی :

قطر 86 سانتی متر -
ارتفاع 25 سانتی متر -
جنس بدنه pvc -
ضمانت اصالت کالا
برچسب تعمیرات
سایر ویژگی ها دارای سه رینگ مجزای رنگارنگ
مناسب برای سنین 1 تا 3 سال
مناسب برای استفاده به عنوان استخر توپ -
ضمانت سلامت کالا
برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products