Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
استخر بادی نوزاد فانتزی اینتکس

استخر بادی نوزاد فانتزی اینتکس

inflatable pool
 • توضیحات:

  استخر بادی دو رینگ طرحدار کودک اینتکس از کم حجم ترین و سبک ترین های محصولات بادی اینتکس میباشد که طراحی و رنگبندی بسیار شیک و شادی را دارد.
  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه استخر بادی دو رینگ طرحدار کودک اینتکس و دیگر انواع استخرهای بادی :
  توضیحات این استخر بادی کودک برای سنین 1_3 سال میباشد که حتی به عنوان وان بادی هم استفاده میشود.
  شما میتوانید با استفاده از این استخر بادی گرد ، به راحتی و با امنیت کامل کودک خود را آبتنی کنید و لحظات شادی را با آن تجربه کنید.
  استخر بادی دو رینگ طرحدار کودک اینتکس بهترین محصول هیجانی و تفریحی برای کودکتان میباشد که شما میتوانید آن را با قیمت ویژه و با کمترین مدت زمان تهیه کنید.
  جنس محصول : جنس بدنه این استخر بادی طرحدار اینتکس از pvc طرح چرم و بدون هرگونه حساسیت میباشد که دوام و ماندگاری بالایی دارد و تا مدت ها قابل استفاده است.
  این استخر بادی اینتکس کودک به دلیل خاصیت کشسانی مناسب در مقابل ضربه و فشار استحکام بالایی دارد.
  راه اندازی : راه اندازی این استخر بادی دایره ای کودک به دلیل ابعاد کوچک بسیار آسان و کم دردسر میباشد.
  شما میتوانید این استخر بادی کودک را توسط پمپ باد دستی اینتکس و پمپ باد برقی اینتکس در مدت زمان حداکثر ۳ دقیقه و با سرعت مناسب پر از باد و آماده آب بازی کنید.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه استخر بادی دو رینگ طرحدار کودک اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده اند‌ که شما میتوانید از دیگر انواع استخرهای بادی دیدن فرمایید یا در صورت نیاز خرید کنید.
  برای استعلام از قیمت استخر بادی دو رینگ طرحدار کودک اینتکس و خرید استخر بادی دو رینگ طرحدار کودک اینتکس میتوانید به دسته بندی استخرهای بادی مراجعه کنید.
  درباره اینتکس :برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  باتشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی استخرهای بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products