Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   استخر بادی   /   استخر بادی نوزاد قطر 61 طرح دار اینتکس
استخر بادی نوزاد قطر 61 طرح دار اینتکس

استخر بادی نوزاد قطر 61 طرح دار اینتکس

inflatable pool
 • توضیحات:

  استخر بادی نوزاد قطر ۶۱ طرح دار اینتکس استخری با کیفیت عالی برای سپری کردن یک روز تابستانی گرم است که امروزه از پر کاربردترین محصولات تفریحی تابستانی بوده زیرا می‌تواند لحظاتی پر از آرامش و شور و نشاط را برای کودک فراهم کند. استخر بادی وسیله‌ای بی ضرر برای فعالیت و بازی کودکان است که به هنگام استفاده از آن هیچ فکر و خیالی والدین را آزار نداده و می‌توانند اجازه دهند که کودک به تنهایی درون آن آب بازی کند. آب‌تنی برای خردسالان و کودکان اشتیاق و لذت فراوانی داشته و آن‌ها را از گرمای تابستان رهایی می‌بخشد. این استخر به صورت دایره‌ای و دارای طراحی عروسکی روی بدنه خود است که نقش و نگاری بسیار زیبا و کودکانه می‌باشد. با قرار دادن استخر بادی قطر ۶۱ اینتکس درون حمام و آب گیری آن، یک مرکز بازی کوچک و پر طراوت برای کودک به وجود آمده و در نتیجه بهانه گیری‌های آن را در طول روز کاهش می‌دهد.
  محصول مورد نظر مناسب سنین ۱ الی ۳ سال است که گنجایش آن حداکثر یک کودک می‌باشد. قطر محصول ۶۱ سانت و ارتفاع آن ۲۲ سانتی‌متر است. با توجه به این حجم و ابعاد کوچک، هنگام جابه‌جایی یا تغییر موقعیت دادن استخر بادی طرح دار، به صرف انرژی زیادی نیاز نداشته و هر کس با گرفتن و بلند کردن آن می‌تواند اقدام به جابه‌جایی آن کند. در ضمن در فصولی از سال که به دلیل کاهش دما امکان بازی‌های آبی برای کودکان وجود ندارد، استخر بادی کودک طرح دار اینتکس با تبدیل شدن به استخر توپ، کارایی خود را به بهترین شکل نشان می‌دهد. جنس محصول از PVC بسیار نرم و اورجینال است که دارای طول عمر چند ساله می‌باشد. رینگ‌های استخر مقاومت عالی دارند و در تمام طول استفاده ظاهر استخر را حفظ کرده و در حالت ایستاده قرار می‌گیرند. حجم آب استخر حداکثر ۳۳ لیتر است که در اسرع وقت پر از آب می‌شود و در پایان استفاده نیز به آسانی قابلیت خالی شدن دارد. در صورت به وجود آمدن خراش‌ها و منافذی کوچک روی قسمت‌های مختلف استخر، می‌توانید توسط برچسب تعمیرات اینتکس اقدام به درست کردن آن کنید. برای راه‌اندازی محصولات بادی ابتدا نیاز به خرید پمپ باد برقی یا دستی دارید. این استخر به این دلیل که ابعاد نسبتا کوچکی دارد توسط پمپ های باد کوچک نیز پر از باد می‌شود.
  محصولات مشابه استخر بادی نوزاد قطر ۶۱ طرح دار اینتکس با دیگر ابعاد و طرح‌های مختلف در پایین صفحه نمایان شده‌اند. برای بازدید از انواع دیگر استخر های بادی کودک و بزرگسال با تجهیزات مختلف و قیمت‌های باور نکردنی می‌توانید به دسته بندی استخر بادی مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی استخر بادی اینتکس

مشخصات کلی :

قطر 61 سانتی متر -
ارتفاع 22 سانتی متر -
جنس بدنه pvc -
سایر ویژگی ها مناسب برای سنین 1 الی 3 سال
دارای طراحی روسکی رو بدنه
دارای ارتفاع مناسب و استاندارد -
حجم آب 33 لیتر -
ضمانت اصالت کالا
برچسب تعمیرات
ضمانت سلامت کالا
برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products