Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
اسنورکل غواصی نوجوان سیلیکونی اینتکس

اسنورکل غواصی نوجوان سیلیکونی اینتکس

Flow snorkels
 • توضیحات:

  اسنورکل غواصی نوجوان سیلیکونی اینتکس از اصلی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین وسایل شنا است که در افزایش مهارت و توانایی شما در یادگیری ورزش محبوب و دوست داشتنی شنا تاثیر فراوانی دارد. شنا در آب‌های خنک و آزاد مخصوصا در فصل تابستان چنان لذتی دارد که افراد زیادی را در سر تا سر جهان علاقه‌مند به خود کرده است. اگر شما یا کودکانتان در این رشته استعداد خاصی دارید و به فکر شروع آن هستید، حتما به تجهیزات اولیه نیاز دارید. اسنورکل غواصی با راحت و بی خطر کردن این ورزش در آسان پیمودن مسیر شما را همیاری کرده و توانایی‌های شما را افزایش می‌دهد. به این منظور که با قرار دادن اسنورکل اینتکس درون دهان و فرو بردن سر به زیر آب، دیگر مشکلاتی مانند بالا آوردن سر از آب و تنفس، وقت شما را نمی‌گیرد. شما توسط این لوله تنفس می‌توانید در حین شنا و در زیر سطح آب به آسانی نفس کشیده و با خیالی راحت به ورزش خود ادامه دهید.
  محصول مورد نظر مناسب برای کاربران ۸+ سال است که به علاوه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان نیز می‌توانند از کاربرد بی نظیر آن بهره ببرند. اسنورکل غواصی در قسمت پایینی خود دارای شیر تخلیه آب دیافراگمی است تا اگر به هر دلیلی آب به درون لوله اسنورکل راه پیدا کند توسط آن خالی شود. همچنین برای اطمینان بیشتر در بالای اسنورکل نوجوان سلیکونی یک قسمت نارنجی رنگ به عنوان سوپاپ جلوگیری از ورود آب تعبیه شده تا در تنفس شما مشکلی پیش نیاید. یک گیره روی ماسک قرار داده شده که محل اتصال آن به عینک غواصی اینتکس می‌باشد. به دلیل وجود این گیره، استفاده از ست شنا بسیار راحت‌تر شده و می‌توانید عینک و ماسک را به طور ثابت روی صورت خود نگه دارید. شما می‌توانید این محصول را به عنوان یک هدیه پر کاربرد با قیمتی ارزان برای کودکان یا دوستان خود خریداری کرده و در مسیر پیشرفت و یادگیری شنا به آن‌ها کمکی داشته باشید.
  جنس اسنورکل از سیلیکون نرم و بسیار سبک است که به لطف وزن کم تا هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را در دهان نگه دارید. همچنین تمام قسمت‌های آن ضد آب است که در آب‌های مختلف با دماهای گوناگون قابل استفاده می‌باشد. محصولات مشابه اسنورکل غواصی نوجوان سلیکونی اینتکس با دیگر رنگ‌بندی‌ها و قیمت‌های مناسب در پایین همین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای ثبت سفارش این محصولات و بازدید از دیگر لوازم و تجهیزات شنا می‌توانید به دسته بندی وسایل غواصی و شنا مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی وسایل شنا و غواصی اینتکس

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products