Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
اسکیمر استخر پیش ساخته اینتکس 28000 intex

اسکیمر استخر پیش ساخته اینتکس

pool skimmer
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28000 intex

قیمت : 1,100,000 تومان

900,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 900,000

 • توضیحات:

  اسکیمر استخر پیش ساخته اینتکس محصولی بسیار ضروری بری استخرهای بزرگ تفریحی و مسابقاتی است که با در اختیار داشتن آن، در وقت و مصرف آب تا اندازه زیادی صرفه جویی خواهید داشت. با خرید اسکیمر ارزان قیمت استخر پیش ساخته، تمام آب استخر را در فصل گرم تابستان از برگ‌های درختان و دیگر زباله‌های موجود در فضاهای رو باز پاک نگه داشته تا پس از هر بار استفاده از آب استخر و آب‌تنی، مجبور به تخلیه آن نباشید. نحوه کارکرد اسکیمر به این گونه است که آب سطحی استخر را از طریق سبد صافی به سمت پمپ فیلتر هدایت کرده و به طور خودکار زباله‌ها و آلودگی‌های استخر را قبل از آنکه در کف ته نشین شوند، جمع‌آوری می‌کند. در جهان امروز به این دلیل که تفریحات آبی و خرید انواع استخر های پیش ساخته به اوج فروش خود رسیده‌اند، اسکیمرها نیز کاربرد فراوانی دارند تا زحمت هر بار آبگیری استخر را برای شما کاهش دهند.
  همانطور که می‌دانید آلوده بودن آب استخر باعث التهاب و سوزش چشم‌ها یا حتی به مرور زمان باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی می‌شود که رفع این مشکل با خرید اسکیمر استخر ارزان قیمت اینتکس بر طرف می‌شود. این اسکیمر به راحتی روی دیواره استخر های پیش ساخته ایزی ست یا قاب فلزی استخرهای دیگر نصب شده و به طور ثابت و بدون تحرک در تمام طول دوره استفاده قرار می‌گیرد. وزن محصول تنها ۱.۹۳ کیلوگرم است که هنگام نصب روی دیواره استخرها، فشار زیادی به آن‌ها تحمیل نکرده و احساس سنگینی نمی‌کند. براکت قابل تنظیم اسکیمر ارزان قیمت اینتکس باعث شده که بر روی انواع استخرها با فرم‌ها و سازه‌های مختلف قابل نصب باشد و برای استفاده از آن مشکلی نداشته باشید. سبد صافی اسکیمر برای تمیز شدن و پاک شدن از زباله‌های استخر به راحتی از آن بیرون آمده و قابلیت جدا شدن دارد. بنابراین هر زمان که تمام حجم سبد صافی پر شود، با جدا کردن آن می‌توانید آن را پاک کرده و شست و شو دهید.
  جنس اسکیمر استخر از پلی پروپیلن با بدنه‌ای محکم و ضد آب است که در اثر استفاده زیاد در آب‌های مختلف، دچار پوسیدگی نشده و ضد شوره می‌باشد. اسکیمر استخر ارزان قیمت اینتکس در انواع آب‌ها با دماهای مختلف بالا و پایین قابل استفاده است و کارکرد ایده‌آلی را در تمام دوره استفاده از خود نشان می‌دهد. محصولات مشابه اسکیمر استخر پیش ساخته اینتکس با دیگر ابعاد و اندازه‌های مختلف برای انواع استخرها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای خرید و سفارش محصول مورد نیاز خود می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products