• 0

02144383009

بازوبند شنا بادی بزرگ اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 58641

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:


  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه بازوبند شنا بادی بزرگ اینتکس و دیگر انواع بازوبندهای شنا بادی اینتکس :
  توضیحات : بازوبند شنا بادی بزرگ اینتکس از محصولات کم وزن و با کیفیت شرکت اینتکس میباشد که این بار در حجم و ابعادی بزرگتر و برای کودکان ۶ الی ۱۲ سال طراحی شده و آن ها را علاقه مند به شنا کردن و یادگیری حرفه ای این ورزش پرطرفدار میکند. با استفاده از این بازوبند شنا بادی امنیت را بطور کامل فراهم کنید و خاطرات و لحظات شادی را به کودک خود هدیه دهید. این بازوبند شنا بادی با رنگ ویژه نارنجی باعث نشاط بخشی و تحریک روحیه ی هرچه بیشتر کودک شما میشود.
  جنس محصول : جنس بدنه این بازوبند شنا بادی نارنجی از ونیل و از مقاومت و تحمل وزن و دمای بالایی برخوردار میباشد که آن را برای استفاده در آبهای خروشان و روان نیز مناسب کرده و امنیت و تعادل بالا را بر روی آب برقرار میکند.
  لوازم جانبی و امکانات : شما میتوانید از این بازوبند شنا بادی اینتکس در استخرها و دریا به عنوان بهتریق نجات غریق و یا به عنوان یک وسیله یادگیری ابتدایی و یا حرفه ای شنا استفاده کنید.
  راه اندازی : این بازوبند شنا بادی به دلیل حجم و اندازه کوچک و معمولی به راحتی و حتی توسط دهان شما نیز میتواند پر از هوا شود و یا شما میتوانید توسط پمپ باد برقی یا دستی که به طور جداگانه خریداری نموده اید آن را پر از هوا و آماده استفاده کنید.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه بازوبند شنا بادی نارنجی اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده اند و شما میتوانید از دیگر انواع بازوبندهای شنا بادی دیدن نمایید و در صورت نیاز خرید کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره ی شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی محصولات بادی اینتکس.

مشخصات کلی :برچسب ها

محصولات مرتبط


Related Products