Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
تخت بادی ارزان یک نفره با پمپ سرخود بست وی

تخت بادی ارزان یک نفره با پمپ سرخود بست وی

Inflatable bed
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 67401 bestway

ناموجــود

 • توضیحات:

  تخت بادی ارزان یک نفره با پمپ سرخود بست وی محصولی بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب برای تمامی اشخاص می‌باشد که با خوابیدن روی آن آرامش و راحتی به تمام نقاط بدن شما انتقال می‌یابد. بدون شک وجود یک بستر خوشخواب و طبی برای استراحت‌های شبانه و روزانه از اهمیت فراوانی برخوردار است به طوری که تمامی افراد به فکر تهیه آن با یک قیمت مقرون به صرفه می‌باشند. کاربران دارای بیماری‌های خاص مانند کمر درد بیشتر متوجه اهمیت این موضوع می‌باشند زیرا داشتن یک جای خواب استاندارد در بهبود بیماری و اثر بخشی آن بسیار متاثر است. محصول شما به رنگ مشکی می‌باشد که همین رنگ آن خود امتیازی برای جلب مشتری است زیرا مورد سلیقه تمامی کاربران می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های قابل بحث این محصول وزن کم و ۷ کیلوگرمی آن می‌باشد. با توجه به پر تابل بودن تخت های بادی امکان حمل و نقل و تغییر موقعیت دادن آن به راحت‌ترین شکل ممکن مقدور می‌باشد؛ بنابراین هر زمان که تصمیم به جابه‌جایی آن داشتید می‌توانید در عرض چند دقیقه و بدون درخواست کمک از کسی آن را در هر گوشه‌ای از خانه قرار داده و شب‌های خسته کننده خود را با آن سر کنید. لازم به ذکر است که یک ساک دستی مخصوص حمل و نقل آسان تخت بادی بست وی به همراه آن عرضه می‌شود که تخت بادی با قرار گرفتن درون آن به شکل بسته بندی کوچکی در آمده و از این طریق هم جای کم‌تری را اشغال می‌کند و هم راحت‌تر توسط شما حمل می‌شود.
  سطح تخت خواب بادی یک نفره دارای موج‌های طولی است که همین طراحی باعث افزایش خاصیت انعطاف‌پذیری و طبی بودن آن می‌شود. علاوه بر آن، وجود این موج‌ها به عبور جریان هوا در زیر کمر شما به هنگام خوابیدن و جلوگیری از احساس گرما یا تعرق کمک می‌کند. در قسمت فوقانی این محصول یک بالش بادی سرخود تعبیه شده که به هنگام بادگیری تخت خواب شکل می‌گیرد و به وسیله آن دیگر نیازی به بالش‌های دیگر برای استراحت ندارید.
  تخت بادی ارزان یک نفره با پمپ سرخود بست وی پس از بادگیری و آماده استفاده شدن دارای طول ۱۹۱ سانت، عرض ۹۷ سانت و ارتفاع ۴۶ سانتی‌ است. این حجم و ابعاد باعث شده که تمامی افراد با خیال راحت بر روی تخت خوابیده و حتی بر روی آن غلت بخورند. جنس بدنه تخت بادی بست وی از PVC طرح چرم با رویه مخمل می‌باشد. با توجه به این ویژگی بدنه محصول شما ضخامت عالی دارد و می‌تواند وزن زیادی بالغ بر ۱۳۶ کیلوگرم را با تعادل کامل تحمل کند. جنس بخش‌های کناری و قسمت کف تخت بادی یک نفره از PVC ساده است که باعث می‌شود محصول شما به طور ثابت و بدون لغزش بر روی زمین قرار بگیرد. در بسته‌بندی این محصول یک عدد برچسب تعمیرات محصولات بادی رایگان قرار دارد که کارایی بسیار مفیدی دارد. هنگام بروز آسیب‌های جزئی در بدنه تخت بادی متوجه ضرورت و کاربرد این برچسب خواهید شد به طوری که با قرار گرفتن روی قسمت آسیب دیده و چسبیدن به بدنه تخت بادی، یک سد محکم و قوی را در برابر درز خروجی باد به وجود می‌آورد.
  بر روی بدنه تخت بادی ارزان یک نفره بست وی یک پمپ باد برقی بست وی سرخود تعبیه شده که با اتصال آن به برق شهری شاهد کارکرد پر سرعت آن می‌شوید. این پمپ باد برقی با توان مناسبی که دارد تمام ابعاد تخت بادی را در عرض حداکثر ۲ دقیقه پر از باد می‌کند و علاوه بر عمل پمپاژ، خاصیت مکش باد نیز دارد. محصولات مشابه تخت بادی ارزان یک نفره با پمپ سرخود بست وی با رنگ‌ها و ابعاد مختلف در پایین صفحه مورد نظر به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به بازدید دیگر تخت های بادی یک نفره یا دو نفره می‌توانید به دسته تخت بادی در وبسایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی تخت بادی بست وی

مشخصات کلی :

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products