Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   تشک بادی   /   تشک بادی عرض ۹۹ مقاوم بست وی
تشک بادی یک نفره بست وی 69021 bestway

تشک بادی عرض ۹۹ مقاوم بست وی

air mattress
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 69021 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  تشک بادی عرض ۹۹ مقاوم بست وی بهترین تشک بادی با ارتفاعی مناسب برای خواب‌های نیمه چاشت و شبانه است که با خرید آن راحتی را مهمان خانه خود می‌کنید. رویه‌ی تشک کرم رنگ و به صورت شیار دار می‌باشد که اختصاص یافته برای حداکثر یک بزرگسال می‌باشد. محصول مورد نظر مناسب سنین ۳+ سال است و به عنوان استفاده موقت یا دائم کاربرد دارد. تشک بادی یک نفره بست وی دارای وزنی بسیار سبک و ۲.۱۸ کیلوگرمی است. به دلیل همین وزن سبک، برای مسافرت‌ها و کمپینگ‌های تفریحی نیز می‌تواند کاربرد داشته باشد. کوهنوردان و طبیعت گردان با جای دادن تشک بادی بست وی درون یک کیف کوچک و در دست گرفتن آن، می‌توانند مسافت‌های چند کیلومتری را به آسانی و بدون صرف انرژی زیاد، طی نمایند.
  تشک بادی مقاوم بست وی دارای طول ۱۸۸ سانتی و عرض ۹۹ سانتی‌متری است. ارتفاع محصول نیز ۲۵ سانتی‌متر است که ارتفاع استانداردی از سطح زمین بوده و ایمنی کافی جهت خوابیدن یا دراز کشیدن را فراهم نموده است. تشک بادی با عرض ۹۹ بست وی ساخته شده از PVC متراکم و مواد با دوام بالا است که استحکام بالایی دارد و در برابر خراش نیز غیر قابل نفوذ می‌باشد. هنگام باد کردن تشک بادی ابتدا آن را روی زمین قرار داده و دهانه نازل پمپ باد را به دریچه باد محصول متصل کنید. هنگام اتصال توجه داشته باشید که تمام نازل پمپ باد درون دریچه باد قرار بگیرد تا باد تولید شده توسط مخزن آن تماما به درون تشک بادی هدایت شود.
  در صورت سوراخ شدن یا مشاهده خراش‌های سطحی روی بدنه جای نگرانی وجود ندارد زیرا به وسیله برچسب تعمیراتی که در بسته بندی محصول قرار دارد، می‌توانید آن را درست کرده تا دوباره به حالت قبل از آسیب دیدگی باز گردد. محصولات مشابه تشک بادی عرض ۹۹ مقاوم بست وی با دیگر رنگ‌ها و ابعاد مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر تشک های بادی یک نفره یا دو نفره می‌توانید به دسته بندی تشک بادی در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی تشک بادی بست وی

مشخصات کلی :

ارتفاع 25 سانتی متر -
طول 188 سانتی متر -
جنس رویه مخمل -
تحمل وزن 120 کیلوگرم -
ضمانت سلامت کالا
برچسب تعمیرات
عرض 99 سانتی متر -
ضمانت اصالت کالا
وزن بسته بندی 2/18 کیلوگرم -
کیف حمل کالا
سایر ویژگی ها -
برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products