• 0

02144383009

تشک ماشین

محصولی یافت نشد


لیست مقایسه


تشک ماشین چیست؟

 

تشک داخل ماشین یک وسیله مناسب برای سفرهای مختلف است ‌که امروز در هر خودرویی یک عدد از آن پیدا می‌شود.

این محصول همانطور که از نامش پیدا است یک تشک بادی مخصوص صندلی عقب ماشین است که با استفاده از آن می‌توانید سفر را برای خود و خانواده لذت بخش‌تر کنید.

تشک ماشین به راحتی نصب و راه‌اندازی می‌شود. در سفرهای دور و نزدیک می‌توانید در مدت زمان کمی این وسیله را بر روی صندلی عقب ماشین نصب و راه‌اندازی کرده تا کودکان و افراد مسنی که به همراه شما هستند بتوانند برو روی آن استراحت کرده و در طول سفر خسته نشوند.

تشک بادی داخل خودرو با ابعادی مناسب برای تمام ماشین‌ها و تحمل وزن بالا تولید شده‌است.

این محصول در دو نوع متفاوت هم برای ماشین‌های سواری و هم برای ماشین‌های شاسی بلند ساخته شده و دارای رنگ‌بندی‌های متفاوتی است.

تشک عقب ماشین به صورت کامل، یک دست صندلی عقب ماشین شما را پر کرده و آن را به شکل یک تخت بادی یک دست در می‌آورد.

این محصول علاوه بر اینکه به عنوان یک تشک صندلی عقب خودرو شناخته می‌شود، یک تشک بادی مسافرتی راحت و بی‌نظیر نیز می‌باشد که می‌توان در طول سفر از آن به عنوان یک تشک بادی جهت استفاده در طبیعت یا خوابیدن در چادر استفاده کرد.

 

تشک بادی خودرو و بسته‌بندی آن

 

بسته‌بندی تشک داخل ماشین کم حجم و سبک است که به راحتی می‌توانید آن را با خود حمل کرده و یا در صندوق عقب ماشین قرار دهید و در صورت نیاز از این محصول استفاده کنید.

 

لوازم جانبی تشک بادی خودرو

 

تشک داخل خودرو دارای لوازم جانبی مخصوص به خود است تا استفاده از این محصول را برای شما راحت‌تر کند.

در ادامه توضیحات کاملی در ارتباط با تمام لوازم جانبی درون بسته‌بندی تشک داخل ماشین به شما خواهیم داد.

 

پایه‌های بادی پشت صندلی

 

بعضی از تشک های ماشین دارای 2 عدد پایه بادی یا پشتی بادی جدا هستند که هر کدام از آن‌ها دارای یک سوپاپ هوای مجزا است که به صورت جداگانه در پشت صندلی راننده و پشت صندلی کمک راننده قرار می‌گیرند تا فضای خالی پشت صندلی‌ها را پر کنند و با هم سطح کردن قسمت فضای خالی با صندلی عقب کمک می‌کند که تشک ماشین به راحتی بر روی آن‌ها قرار بگیرد.

 

بالش بادی مسافرتی تشک ماشین

 

2 عدد بالش بادی در بسته‌بندی تشک داخل خودرو به عنوان هدیه از طرف شرکت تولید کننده قرار گرفته‌است تا سختی‌های سفر را با استفاده از این بالش‌های بادی برای شما آسان کند.

بالش بادی همراه تشک ماشین به راحتی باد و تخلیه باد می‌شود. حتی نیاز به پمپ باد نیز ندارد و شما می‌توانید به آسانی با دهان خیلی سریع این بالش‌های بادی را پر از باد کنید.

بالش بادی تشک ماشین صرفا مختص استفاده بر روی تشک داخل خودرو نیست و می‌توانید آن را در هر سفری به صورت جداگانه استفاده کنید.

 

چسب تعمیرات تشک ماشین

 

در بسته‌بندی تشک داخل ماشین یک عدد چسب و وصله هم‌رنگ با این محصول قرار گرفته‌است تا در صورت هر گونه آسیب بتواند به وسیله آن تشک ماشین خود را تعمیر و ترمیم کنید.

این چسب تعمیرات مخصوص خود تشک داخل ماشین است و به راحتی می‌توان بوسیله آن تشک بادی خودرو را تعمیر کرد.

 

پمپ باد فندکی تشک ماشین

 

پمپ‌ باد این محصول از نوع پمپ‌ باد فندکی می‌باشد؛ چون این تشک بادی برای صندلی عقب خودرو در هنگام سفر تولید شده‌است؛ ممکن است در سفر شما به برق خانگی دسترسی نداشته باشید. یک عدد پمپ باد فندکی با قابلیت باد کردن و تخلیه باد درون بسته‌بندی قرار گرفته‌است تا شما هنگام باد کردن و تخلیه باد این محصول راحت بوده و به سرعت بتوانید آن را راه‌اندازی و جمع‌آوری کنید.

 

ساک حمل تشک بادی خودرو

 

بعد از باز کردن کارتن اصلی تشک بادی صندلی عقب خودرو و باد کردن این محصول، احتمال اینکه دوباره نتوانید آن را در کارتن مادر خود قرار دهید زیاد است.

چرا که شرکت تولید کننده توسط دستگاه‌های پیشرفته این محصول را تخلیه باد، وکیوم می‌کند و در بسته‌بندی مادر قرار می‌دهد؛ اما این کارخانه درون بسته‌بندی محصول یک عدد ساک حمل به عنوان هدیه قرار داده‌است تا بعد از تخلیه باد و جمع آوری این محصول، به راحتی بتوانید آن را درون ساک حمل قرار داده و با خود حمل کنید.

 

تشک ماشین و انواع آن

 

تشک داخل ماشین برای ماشین‌های مختلف، فرم متفاوتی دارد؛ البته این به آن معنا نیست که این محصول برای هر خودرو فرم و سایز مختص به خودرو را داشته باشد. به صورت کلی تشک صندلی عقب خودرو در 2 سایز برای ماشین‌های سواری به اصطلاح شاسی کوتاه و شاسی بلند تولید شده‌است.

 

تشک ماشین شاسی کوتاه یا استاندارد

 

تشک عقب ماشین سواری در ابعاد و اندازه‌ی استاندارد متناسب با تمام خودروها تولید می‌شود. تشک داخل ماشین استاندارد معمولا دارای ابعادی به طول 138 الی 143 سانتی‌متر، عرض 75 الی 87 سانتی‌متر و ارتفاع 8 الی 10 سانتی‌متر است تا برای تمام خودروهای سواری مناسب باشد.

تشک عقب خودرو سواری به دلیل جنس انعطاف‌پذیری که دارد معمولا در یک سایز تولید می‌شود و برای خودروهایی با عرض کوچک‌تر فقط کافی است مقدار کمتری آن را باد کنید. همچنین برای خودروهایی با عرض بزرگ‌تر کاملا سایز خودرو است یا در حد چند سانتی‌متر (حدود 2 سانتی‌متر) کوچک‌تر است که اصلا حتی به چشم هم نمی‌آید. تشک داخل ماشین استاندارد برای تمامی ماشین‌های داخلی و خارجی مناسب و اندازه است.

 

تشک ماشین شاسی بلند

 

تشک داخل ماشین شاسی بلند به طور کل از نظر سایز، ابعاد و فرم با تشک داخل ماشین سواری تفاوت دارد و تنها مختص ماشین‌های شاسی بلند و آفرود یا خودروهایی که طول بلند و صندوق عقب جادار دارند و صندلی عقب آن‌ها به صورت کامل می‌خوابد.

تشک ماشین شاسی بلند از نظر سایزی دارای ابعادی به طول 175 الی 180 سانتی‌متر، عرض 125 الی 130 سانتی‌متر و ارتفاع 22 سانتی‌متر است که پس از خوابیدن صندلی‌های عقب خودرو تمام صندوق عقب را به طور کامل پوشش می‌دهد و ماشین را تبدیل به یک تخت خواب بادی راحت و عالی می‌کند.

تشک عقب ماشین شاسی بلند از 2 تکه تشک بادی مجزا و جداگانه تشکیل شده‌است که عرض آن‌ها با هم متفاوت است. تشک کوچک‌تر این کالا داری طول 180 سانتی‌متر و عرض 50 سانتی‌متر است و تشک بزرگ‌تر آن دارای طول 180 سانتی‌متر و عرض 80 سانتی‌متر است.

 

جنس بدنه تشک ماشین

 

تشک داخل ماشین دارای جنس بدنه پی وی سی نرم و انعطاف‌پذیر است که دارای لایه‌های درونی با الیاف مصنوعی می‌باشد. این لایه‌ها ساختار این تشک بادی را تشکیل داده‌اند و لایه‌های بالایی و پایینی آن را به هم متصل کرده‌اند. رویه تشک داخل خودرو از جنس جیر مخمل است که ضد تعرق می‌باشد؛ تا در مسافرت‌های طولانی مدت احساس راحتی و آرامش بیشتری را به شما و خانواده منتقل کند.

علاوه بر جنس رویه تشک ماشین، جنس رویه بالش بادی همراه این محصول نیز از جیر مخمل ریز است.

جنس زیره، پایه‌ها و بالشتک‌های تشک خودرو از پی وی سی نرم با رویه وینیل است که مقاوت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد.

 

تحمل وزن تشک ماشین

 

تشک بادی صندلی عقب دارای تحمل وزن بالایی بوده و قابلیت استفاده برای 2 نفر بزرگسال را دارد. این محصول به دلیل جنس پی وی سی به کار رفته شده در آن، ارتفاع کوتاه و همچنین الیاف مصنوعی استفاده شده در ساختار محصول، تحمل وزن تا 250 کیلوگرم را دارد که جزو تشک های بادی با تحمل وزن بالا بشمار می‌رود که همین امر یکی از دلایل پرفروش‌بودن این محصول است.

 

رنگ‌بندی تشک ماشین

 

رنگ‌بندی کالاها به صورت کلی برای مصرف کننده حائز اهمیت است و یکی از متداول‌ترین سوالات مشتری این است که تشک داخل ماشین دارای چه رنگ‌بندی است؟ شرکت‌های تولید کننده تشک داخل ماشین سعی خود را بر آن گذاشته‌اند که تمام نظرها و سلایق مشتری‌ را در نظر گرفته و این محصول را با رنگ‌بندی مختلفی تولید کنند.

رنگ‌بندی تشک داخل ماشین در حال حاظر زیاد است و می‌توان گفت این محصول با اکثر رنگ‌ها تولید شده‌است. رنگ‌هایی که تشک ماشین صندلی عقب با آن‌ها تولید شده‌است و طرفداران زیادی دارد: رنگ‌های مشکی، کرم، خاکستری، آبی، زرد، فیروزه‌ای، سبز فسفری، نارنجی و قهوه‌ای هستند.