Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
جارو استخر رباتی کوچک اینتکس 28007 intex

جارو استخر رباتی کوچک اینتکس

Auto pool cleaner
0 از 0 رای
برند :
کدکالا : 28007 intex

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  جارو استخر رباتی کوچک اینتکس یک پاک کننده کف اتوماتیک است که با فشار پمپ استخر کار می‌کند. تمامی استخرهای رو باز با گذشت زمان آلوده شده و به پاکیزگی نیاز دارند. این جاروی رباتی به طور مستقل، آب استخر را از حشرات، گرد و خاک، برگ درختان و دیگر کثیفی‌ها پاک کرده و عاری از هر گونه بیماری می‌کند. نحوه عملکرد جارو استخر کوچک اینتکس توسط یک پمپ تصفیه آب انجام می‌شود. در واقع محصول دارای یک شلنگ با طول بسیار بلند و بدون گره خوردگی است که برای استفاده بایستی یک سر شلنگ را به قسمت فوقانی جارو وانتهای دیگر را به خروجی استخر متصل کنید که در آن آب تمیز پمپ به داخل کاسه استخر باز می‌گردد. با انجام این نکات تمام کثیفی‌ها و ذرات معلق درون آب، توسط مکش پمپ جذب شده و با سرعتی مناسب آب آلوده شده پاکیزه می‌شود.
  جارو استخری ربات ارزان قیمت مجهز به دو چرخ می‌باشد. محصول توسط این چرخ‌ها در تمام ابعاد استخر حرکت کرده و باعث می‌شود به تمام نقاط آن دسترسی داشته باشید. مرکزهای شنای عمومی یا خانواده‌هایی که در منازل یا باغ‌های تفریحی خود مجهز به استخرهای بزرگ شنا می‌باشند، با خرید جاروی استخری رباتی کوچک می‌توانند تا اندازه زیادی در مصرف آب صرفه جویی کرده و با یک بار پر کردن حجم آن از آب، به دفعات متعدد از آب آن برای شنا یا تفریحات آبی استفاده کنند. محصول شما مناسب برای انواع استخرهای بتنی، استخر های پیش ساخته، استخر های بادی و ... می‌باشد که کارکرد خود را به خوبی تا سال‌های طولانی نشان می‌دهد. وزن کم محصول از ویژگی‌های مثبت آن می‌باشد تا بتوانید به سادگی آن را بلند کرده و با خود حمل کنید. همچنین در قسمت فوقانی آن یک دسته تعبیه شده که جهت سهولت در حمل و نقل کاربرد دارد.
  جنس جاروی ربات ارزان قیمت استخر از PVC ضد آب با درجه خلوص بالا است که می‌تواند در اعماق زیاد آب فشار زیادی را تحمیل شود و بر خلاف تصور به سادگی دچار شکنندگی نمی‌شود. شلنگ محصول نیز بسیار انعطاف‌پذیر است و این قابلیت را دارد تا بتوانید آن را لول کرده و به شکل بسته بندی کوچکی در آورید. قیمت جارو رباتی کوچک بسیار مناسب است و قدرت خرید را برای افراد مختلف به وجود آورده است. محصولات مشابه جارو استخر رباتی کوچک اینتکس با دیگر ابعاد و تجهیزات مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای مشاهده موجودی محصولات می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر مراجعه کرده و یک محصول با بهترین کیفیت خریداری نمایید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products