• 0

02144383009

حلقه شنا بادی زرد رنگ اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 58231

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

   فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بدون واسطه حلقه شنا بادی زرد رنگ اینتکس و دیگر انواع حلقه های شنا بادی :
  مشخصات كلي : حلقه شنا بادی زرد رنگ اينتكس قابل استفاده براي كودكان ٦ الي ١٢ سال ميباشد كه بسيار پرفروش بوده و محبوبيت زيادي را در بين كودكان كسب نموده است.حلقه شنا بادي بهترين وسيله براي سرگرمي و تفريحات كودكان شما هنگام آب بازي و شنا مي باشد كه امنيت و راحتي كودك شما را هنگام استفاده از آن در استخرها و درياچه ها فراهم ميكند و حتي بهترين وسيله براي آموزش و يادگيري شنا ميباشد.
  حلقه شنا بادي كودك با رنگبندي و طراحي روحيه بخش، شادي و نشاط را براي كودكان شما فراهم ميكند و كودك شما را از انزوا و گوشه گيري بيرون مي آورد و باعث فعاليت و بازي كودك ميشود.
  كودك شما با استفاده از اين حلقه شنا بادي خوشرنگ تمام نگراني ها و استرس ها از جانب غرق شدن را از شما دور نموده و هيجان و شادي برای کودک شما را فراهم ميكند.
  قطر اين حلقه شنا بادي 51cm وارتفاع آن 10cm ميباشد و در نتيجه شما را به راحتي بر روي سطح آب نگه ميدارد.

  جنس محصول : جنس اين حلقه شنا بادي PVC طرح چرم بوده كه خاصيت ضد آب و ضد باكتريال دارد و هيچ حساسيت پوستي براي كودك شما بوجود نمي آورد. جنس اين محصول بسيار محكم و مستحكم بوده و به همین دلیل از پرفروش ترين و همچنين ارزان ترين ها ميباشد.

   راه اندازي : راه اندازي اين حلقه بسيار آسان و راحت بوده و به سرعت شكل اصلي به خود ميگيرد و قابل استفاده ميشود.شما ميتوانيد دهانه پمپ را در محفظه باد حلقه شنا بادي قرار داده و بعد از آن توسط پمپ دستي و يا برقي اینتکس محصول خود را پر از باد و از آن استفاده كنيد.

  محصولات مشابه این حلقه شنا بادی اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده و شما میتوانید در صورت تمایل از دیگر حلقه های شنا بادی اینتکس دیدن فرمایید یا در صورت نیاز خریداری کنید.

مشخصات کلی :برچسب ها

محصولات مرتبط


Related Products