Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
حلقه شنا بادی ریور ران قرمز رنگ اینتکس

حلقه شنا بادی ریور ران قرمز رنگ اینتکس

Inflatable swimming ring
 • توضیحات:

  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه حلقه شنا بادی بزرگ River Run مدل ۲۰۱۸ و دیگر انواع حلقه های شنا بادی اینتکس :
  توضیحات : حلقه شنا بادی بزرگ ریور ران در سال‌های اخیر از پرفروش ترین های اینتکس بوده که به دلیل ویژگی ها و طراحی منحصر به فرد مشتری های خاص خود را دارد.
  رنگبندی این حلقه شنا بادی بسیار جذاب و شادی بخش بوده که در نگاه اول شما را جذب خود می‌کند و این محصول بادی بهترین گزینه برای یادگیری حرفه ای شنا و لذت بردن از تفریحات آبی شما میباشد.
  جنس بدنه : جنس بدنه این حلقه شنا بادی بزرگ از وینیل محکم و منعطف بوده که کاملا بهداشتی و استاندارد است و هیچ حساسیت پوستی را هنگام استفاده برای شما به وجود نمی آورد.
  این حلقه شنا بادی با جنس ونیل در مقابل حرارت و فشار مقاومت ویژه ای دارد و به آسانی دچار تغییر رنگ و یا پوسیدگی نمی‌شود .
  لوازم جانبی و امکانات : این بار شرکت اینتکس به راحتی و شادی شما توجه ویژه ای داشته و این حلقه شنا بادی را به همراه یک تکیه گاه طراحی کرده که شما میتوانید بر روی سطح آب به طور کامل به آن تکیه دهید و دچار گرفتی عضلات نشوید.
  این حلقه شنا بادی بزرگ ۲ دستگیره جهت حفظ تعادل و امنیت بیشتر شما نیز دارد که امکان جابجایی و شنا را تا چند برابر راحت تر نموده و دارای دو جای بطری جهت قرار دادن بطری و یا لیوان دارد که هیجان و تفریح شما را جذاب تر نموده است.
  این حلقه شما بادی دارای یک برچسب تعمیرات جهت تعمیر و ترمیم محصول شما نیز دارد که پس از آسیب دیدگی نیز میتوانید دوباره از محصول خود استفاده کنید.
  راه اندازی : راه اندازی این حلقه شنا بادی بزرگ‌ اینتکس بسیار راحت و توسط پمپ باد انجام می‌شود و تنها کافی است ک دهانه پمپ را در محفظه باد حلقه شنا بادی قرار دهید و پمپ بزنید و آن را آماده استفاده و تفریحات آبی خود کنید.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه حلقه شنا بادی بزرگ River Run در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده و شما میتوانید از دیگر انواع حلقه های شنا بادی اینتکس دیدن نمایید و درصورت نیاز خرید کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی محصولات بادی اینتکس.

برچسب ها