Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
حلقه شنا بادی طرح لاستیک دسته دار اینتکس

حلقه شنا بادی طرح لاستیک دسته دار اینتکس

Inflatable swimming ring
 • توضیحات:

  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه حلقه شنا بادی گرد دستگیره دار طرح چرخ و دیگر انواع حلقه های بادی اینتکس :
  توضیحات :حلقه شنا بادی گرد اینتکس محصولی برای انواع تفریحات آبی و آموزش شنا برای سنین ۹ سال به بالا میباشد که تولید شده در طرح چرخ میباشد.این حلقه شنا بادی کم وزن و کم حجم بوده که به آسانی و توسط مصرف کننده جابجا می‌شود و این حلقه شنا بادی برای کسانی که قصد یادگیری شنا را دارند و در این ورزش پرطرفدار مهارت ندارند بهترین و مناسب ترین گزینه میباشد و امنیت کامل را هنگام شنا در مکان های مختلف فراهم می‌کند.
  جنس محصول : جنس این حلقه شنا بادی طرح چرخ از pvc دارای درزهای نرم و صاف و انعطاف پذیر میباشد که مشکلی برای مصرف کننده به وجود نمی آورد. این حلقه شنا بادی به دلیل جنس محکم قابلیت تحمل نیروی زیادی از طرف آب و وزن شخص را دارد و به راحتی آسیب پذیر نیست.
  لوازم جانبی و امکانات : این حلقه شنا بادی طرح چرخ دارای دو دستگیره برای حفظ تعادل و امنیت بیشتر هنگام شنا می‌شود و همچنین جابجایی شما درون آب را راحت تر می‌کند و شما میتوانید از این حلقه شنا بادی در استخرها و دریاها و دریاچه ها استفاده کنید.
  این حلقه شنا بادی طرح چرخ به همراه برچسب تعمیرات برای خرابی و آسیب های جزئی عرضه می‌شود و شما باید پمپ این محصول را بطور جداگانه از شرکت اینتکس خریداری کنید.
  راه اندازی : این محصول پرفروش به راحتی پر و خالی می‌شود و برای پر کردن آن تنها لازم است که دریاچه روی بدنه آن را باز کرده و دهانه پمپ را در آن قرار داده و پمپ بزنید و برای خالی کردن هوای آن تنها کافی است که دریچه هوای آن را باز کنید تا هوای آن بطور کامل خالی شود.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه حلقه شنا بادی گرد طرح چرخ اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده و شما میتوانید از دیگر انواع حلقه های شنا بادی اینتکس دیدن کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک نمایید.

  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی محصولات بادی اینتکس.

برچسب ها