Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
روکش استخر ایزی ست قطر 244 اینتکس 28020 intex

روکش استخر ایزی ست قطر 244 اینتکس

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28020 intex
ابعاد کالا : 244*244

قیمت : 950,000 تومان

850,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 850,000

 • توضیحات:

  روکش استخر ایزی ست قطر ۲۴۴ اینتکس محصولی بسیار ضروری با کیفیتی عالی برای استخر داران و جهت پاکیزه نگه داشتن آب استخر است که به وسیله آن می‌توانید با کم‌ترین تجهیزات و به سادگی ذرات ته نشین شده در کف استخر را از بین ببرید. تمامی استخرهای نصب شده در محیط‌های رو باز ممکن است به دلیل وزش باد دچار آلودگی‌ها و ذرات معلق موجود در طبیعت شوند؛ به همین دلیل وجود یک سرپوش برای پوشاندن سطح آب اهمیت فراوانی دارد. با استفاده از روکش استخر، از آن جهت که آب استخر تا مدت‌ها پاکیزه باقی می‌ماند، امکان استفاده مجدد از آن وجود داشته و از این طریق در مصرف آب و وقت صرف شده برای آبگیری استخر تا اندازه زیادی صرفه جویی می‌شود. همچنین روکش استخر ارزان قیمت ایزی ست یک مانع بسیار موثر برای جلوگیری از ورود مستقیم نور خورشید به درون آب استخر می‌باشد. با ایجاد مانع در مقابل نور خورشید، از به وجود آمدن جلبک در کف استخر نیز جلوگیری شده و از این طریق دیگر بدنه محصول دچار تغییر رنگ یا کدر شدن نمی‌شود.
  روکش استخر مدل ۲۸۰۲۰ به صورت دایره‌ای و مختص استفاده برای استخرهای ایزی ست گرد می‌باشد. قطر آن نیز ۲۴۴ سانتی‌متر است که بدون وجود درز تمام سطح بالایی استخر را پوشانده و اجازه ورود گرد و خاک به درون آب استخر را نمی‌دهد. جنس روکش استخری قطر ۲۴۴ از PVC با قابلیت تحمل دمای بالا است که در تمامی موقعیت‌ها با جوهای مختلف قابل استفاده است. روکش استخری ارزان اینتکس کاملا ضد نم و ضد آب است که به هنگام خیس شدن هیچ تغییری در کیفیت آن به وجود نمی‌آید. بسته بندی محصول نیز بسیار کوچک و با حجمی کم است تا بتوانید در صورت نیاز آن را تا زده و در هر مکانی از جمله درون کمد یا زیر تخت جایگذاری کنید. در صورت پاره شدن یا به وجود آمدن درزی روی روکش استخر قطر ۲۴۴ سانتی‌متر اینتکس، امکان تعمیر آن توسط برچسب تعمیرات وجود دارد.
  محصولات مشابه روکش استخر ایزی ست قطر ۲۴۴ اینتکس با دیگر ابعاد و اندازه‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از لوازم ضروری استخر می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products