Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
روکش استخر ایزی ست قطر 366 اینتکس 28022 intex

روکش استخر ایزی ست قطر 366 اینتکس

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28022 intex
ابعاد کالا : 366*366

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  روکش استخر ایزی ست قطر ۳۶۶ اینتکس وسیله‌ای بسیار کارآمد برای افزایش لذت از استخرهای شنا می‌باشد که با در اختیار داشتن آن، دیگر پس از هر بار شنا و آب‌تنی نیازی به تخلیه آب استخر ندارید. گرد و خاک موجود در طبیعت با وزش باد و به مرور زمان به درون استخر راه پیدا کرده و ظاهر آب آن را زشت و آلوده می‌کنند. با پوشاندن سر استخر در صورت عدم نیاز به آن، در واقع یک پوشش محافظتی برای آب آن خواهید داشت تا در مصرف آب صرفه جویی داشته و همچنین زحمت هر بار آبگیری استخر از شما گرفته شود. استخر های ایزی ست از پر فروش‌ترین استخرهای موجود در بازار هستند که در مکان‌های مختلف می‌توانید آن را نصب و اجرا کرده و از آن لذت کافی ببرید. روکش استخری ارزان قیمت اینتکس دارای ارگونومی دایره‌ای و با قطر ۳۶۶ سانتی‌متر است که تمام سر استخر ایزی ست را به خوبی پوشش داده و به وسیله آن دیگر ذرات معلق در طبیعت یا شاخ و برگ درختان اطراف استخر، آب آن را کثیف نمی‌کنند.
  از دیگر مزیت‌های بسیار مهم و قابل توجه استفاده از روکش استخر، حفظ کردن دمای آب استخر در محدوده‌ای ثابت می‌باشد. با خرید روکش استخر قطر ۳۶۶ ارزان قیمت اینتکس می‌توانید تبخیر آب استخر را به طور چشم‌گیری کاهش داده تا آب آن سرد نشود. همچنین اگر آب آن خنک می‌باشد، با استفاده از روکش، گرمای محیط و همچنین نور خورشید به طور مستقیم با آب تماس نداشته و همچنان آب استخر دایره‌ای ایزی ست سرد و خنک باقی می‌ماند. جنس محصول از PVC دو لایه طرح چرم با ضخامتی چند میلی‌متری است که پایداری بسیار زیادی در برابر افزایش دما می‌تواند داشته باشد. نم یا رطوبت هیچ تغییری در کیفیت روکش استخر ۳۶۶ سانتی به وجود نیاورده و همچنان کیفیت اولیه خود را حفظ می‌کند. در صورتی که روکش استخر شما سوراخ شده یا دچار دیگر آسیب‌های جزئی شود می‌توانید به آسانی و بدون صرف هزینه گزاف آن را توسط برچسب تعمیرات، ترمیم کنید.
  محصولات مشابه روکش استخر ایزی ست قطر ۳۶۶ اینتکس با ابعاد و اشکال مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. با مراجعه به دسته بندی لوازم جانبی استخر می‌توانید از انواع متعلقات ضروری استخر دیدن نمایید.
  فروشگاه اینتکس اورجینال نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products