Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
روکش استخر ایزی ست قطر 396 اینتکس 28026 intex

روکش استخر ایزی ست 457 اینتکس

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28023 intex
ابعاد کالا : 457*457

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  روکش استخر ایزی ست ۴۵۷ اینتکس یک محافظ همه منظوره برای استخر های ایزی ست گرد است که روی لبه استخر به خوبی پهن شده و استخر شما را به یک استخر سر پوشیده تبدیل می‌کند. برای زمان‌هایی که استخر شما پر از آب بوده و نیازی به آن ندارید، حتما به یک درپوش نیاز دارید تا آب آن کثیف نشده و به هنگام نیاز آبی پاکیزه و استاندارد داشته باشید. افرادی که در شهرهای پر جمعیت زندگی می‌کنند به دلیل آلودگی‌های مختلف محیطی، امکان کثیف شدن آب استخر آن‌ها وجود دارد که در این مواقع خرید روکش استخر ایزی ست ارزان قیمت، در صرفه جویی آب و جلوگیری از هدر رفتن آن گزینه‌ای پیشنهاد شده از برند معروف اینتکس می‌باشد. در کنار به کار گیری روش‌ها و تجهیزات مختلف در گرم کردن آب استخر، استفاده از روکش استخری نیز روشی موثر در حفظ گرمای آب استخر و جلوگیری از اتلاف آن می‌شود که در کنار این کاربرد بسیار مفید، از قیمت کم و مناسبی نیز برخوردار می‌باشد. همچنین با استفاده از روکش دیگر نیازی به کلر زنی آب استخر و استفاده دیگر انواع مواد شیمیایی نخواهید داشت که از مزیت‌های فوق‌العاده مهم استفاده از روکش استخر می‌باشد. همانطور که می‌دانید مواد شیمیایی برای ضد عفونی استخر به مرور زمان باعث سوزش و التهاب چشم‌ها شده و علاوه بر آن باعث ایجاد حساسیت‌های گوناگون می‌شود.
  روکش استخر ارزان قیمت قطر ۴۵۷  ساخته شده از مواد اولیه اورجینال PVC است که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و افزایش دمای محیط می‌تواند پایداری و مقاومت زیادی از خود نشان دهد. این روکش دارای یک طناب در لبه خود است که به دلیل وجود همین طناب تمام لبه استخر ایزی ست را پوشانده و به آسانی یا در اثر وزش باد از لبه جدا نمی‌شود.
  محصولات مشابه روکش استخر ایزی ست ۴۵۷ اینتکس با دیگر ابعاد و اشکال مختلف در پایین همین صفحه به نمایش در آمده‌اند. اگر شما هم مجهز به استخر پیش ساخته برای تفریحات آبی خود می‌باشید حتما به تجهیزات ضروری و ساده استخر نیاز دارید که با مراجعه به دسته بندی لوازم جانبی استخر می‌توانید از انواع آن دیدن نمایید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها