Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
روکش استخر پیش ساخته گرد قطر 305 اینتکس 28030 intex

روکش استخر پیش ساخته گرد قطر 305 اینتکس

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28030 intex
ابعاد کالا : 305*305

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  روکش استخر پیش ساخته گرد قطر ۳۰۵ اینتکس محصولی ساده با کارایی بسیار مفید جهت جلوگیری از کثیف شدن آب استخر می‌باشد که متناسب با استخرهای پیش ساخته گرد است. پاک بودن آب استخرها جهت شنا یا آب‌تنی اهمیت زیادی دارد زیرا آلوده بوده آن باعث ایجاد حساسیت‌های گوناگون می‌شود. خرید روکش استخر پیش ساخته ارزان قیمت به شما کمک می‌کند که یک درپوش روی استخر خود قرار داده و توسط آن مانع از افتادن برگ درختان یا راه پیدا کردن حشرات و خزندگان کوچک موجود در طبیعت به درون آب استخر شوید. با آلوده شدن آب استخر از ذرات مختلف و ته نشین شدن ذرات معلق در کف آن، به مرور زمان دیواره‌ها و کف استخر کدر شده و به مرور نازک  می‌شوند. روکش استخر گرد اینتکس از ورود نور خوشید به درون آب جلوگیری کرده بنابراین استخر شما جلبک نزده و همیشه آبی زلال و آبی دارد.
  هر بار آبگیری استخر های پیش ساخته از دیگر مشکلات بزرگ برای تمامی افراد است زیرا هم وقت زیادی را صرف کرده و هم آب بسیاری هدر می‌رود. با توجه به این مشکلات پس از هر بار آبگیری و در صورت نیاز نداشتن به استخر می‌توانید تمام سقف آن را توسط روکش استخر ارزان قیمت پوشش داده و از این طریق تا زمان استفاده مجدد، آب آن را تمیز و قابل استفاده نگه دارید. این روکش دارای قطر ۳۰۵ سانتی می‌باشد که برای استفاده بسیار سبک و کم وزن است تا فشار زیادی را به دیواره‌های استخر پیش ساخته وارد نکند. همچنین تبخیر آب را تا اندازه زیادی کاهش داده و به وسیله آن می‌توانید تا اندازه زیادی در مصرف انرژی و دیگر هزینه‌های گرم کردن آب جلوگیری کنید.
  جنس محصول از PVC طرح چرم آبی رنگ با خاصیت ارتجاعی مناسب است که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و موقعیت‌های آب و هوایی مختلف، پایداری مناسب دارد. محصولات مشابه روکش استخر پیش ساخته گرد قطر ۳۰۵ اینتکس با دیگر ابعاد و اشکال متنوع در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. اگر شما هم در محیط خانه یا باغ‌های خود مجهز به استخر شنا هستید، با مراجعه به دسته بندی لوازم جانبی استخر می‌توانید متعلقات مهم و ضروری استخر را برای محصول خود خریداری نمایید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها