Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
روکش استخر پیش ساخته گرد اینتکس 28032 intex

روکش استخر پیش ساخته گرد قطر 457 اینتکس

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28032 intex
ابعاد کالا : 457*457

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  روکش استخر پیش ساخته گرد قطر ۴۵۷ اینتکس یکی از لوازم‌های جانبی محافظتی برای استخر های پیش ساخته است که وسیله‌ای بسیار موثر با قیمتی ارزان برای جلوگیری از کثیف شدن آب استخر می‌باشد. زمانی که به استخر خود نیاز ندارید و آن را آبگیری کرده‌اید، حتما به یک درپوش محافظتی نیاز دارد تا همواره آب آن تمیز و قابل استفاده باقی بماند. امروزه استخر های پیش ساخته علاوه بر کاربردهای تفریحی برای پرورش ماهی یا ذخیره آب کشاورزی نیز کاربرد مفیدی دارند که در مقایسه با ساخت و ساز استخرهای بتنی و سیمانی از صرف هزینه بسیار کم‌تری برخوردار می‌باشند. با توجه به استفاده‌های زیاد از استخر پیش ساخته، خرید روکش استخر قطر ۴۵۷ ارزان قیمت، می‌تواند در صرفه جویی آب و زمان صرف شده برای هر بار آبگیری و تخلیه استخر به شما کمک کرده و تا اندازه زیادی دردسرها و زحمات شما را کاهش می‌دهد.
  روکش استخر پیش ساخته ارزان قیمت اینتکس به صورت دایره‌ای و با قطر ۴۵۷ سانتی‌متر است که با این قطر بزرگ و پهناور خود تمام سطح استخر را پوشش داده و مانع از ورود گرد و خاک و دیگر زباله‌ها یا آلودگی‌های موجود در طبیعت به درون آب استخر می‌شود. با توجه به این مزیت، دیگر نیازی به استفاده مواد شیمیایی و حساسیت زا برای ضد عفونی استخر نخواهید داشت و در نتیجه آب آن استاندارد می‌باشد. جنس روکش از PVC با لایه‌های ضخیم پرس شده به یکدیگر است که تحمل و پایداری بسیار زیادی در برابر تابش مستقیم نور خورشید دارد و به سادگی دچار رنگ پریدگی یا پوسیدگی نمی‌شود. همچنین با ایجاد مانع در برابر نور خورشید، آب استخر جلبک نزده و بو نمی‌گیرد. وزن محصول تنها ۴.۹ کیلوگرم است تا هنگام بلند کردن و استفاده از آن به مشکل بر نخورده و همچنین قابلیت جابه‌جایی آسانی داشته باشد.
  محصولات مشابه روکش استخر پیش ساخته گرد قطر ۴۵۷ اینتکس با اشکال مختلف و ابعاد بزرگ و کوچک در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای مشاهده موجودی محصولات و بازدید از دیگر لوازم ضروری استخرها می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر مراجعه نمایید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها