• 0

02144383009


شناور بادی روی آب دونفره طرح تمساح اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 58562

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه شناور بادی روی آب دونفره طرح تمساح اینتکس و دیگر انواع شناورهای بادی :
  توضیحات : این شناور بادی روی آب طرح تمساح اینتکس با ظرفیت دو نفره در چند سال اخیر از پرفروش ترین های اینتکس بوده که با ظرفیت دونفره ساخته شده است.
  کودک شما به همراه دوست و یا اعضای خانواده می‌تواند از آن استفاده کند و بر روی سطح آب و درون استخر یا دریاچه ها به تفریح و آب بازی بپردازد و شما میتوانید شادی و نشاط را در چهره کودک خود ببینید.
  این شناور بادی روی آب طرح تمساح به دلیل  طول مناسب این امکان را برای شما فراهم میکند که با تعادل و امنیت کافی بر روی آن بنشینید و شناور بادی شما بدون تحرک بر روی سطح آب شناور باقی بماند.
  جنس محصول : جنس این شناور بادی دونفره کودک از pvc طرح چرم میباشد که بسیار با کیفیت و پرتاب بوده و در مقابل گرما و همچنین مواد شیمیایی ظرفیت بالایی دارد.
  این شناور بادی روی آب تمساح در کنار استحکام بالا وزن بسیار سبکی نیز دارد که جابجایی آن را راحت نموده است و در مقابل سایش و خراش نیز بسیار مقاوم است.
  لوازم جانبی و امکانات : این شناور بادی روی آب طرح تمساح دارای دو دستگیره حفظ تعادل بر روی قسمت پشتی و کمر خود میباشد زیرا نشیمنگاه آن نیز بر روی کمر آن قرار دارد.
  این محصول در بسته بندی خود دارای برچسب تعمیرات مقطعی نیز میباشد.
  برچسب تعمیرات برای تعمیر و ترمیم شناور بادی طرح تمساح شما پس از آسیب دیدگی و یا خراش کاربرد دارد و امکان استفاده مجدد از شناور بادی تان را برای شما فراهم میکند.
  راه اندازی : راه اندازی این شناور بادی رو آب دونفره کودک در کمترین مدت زمان و با کمترین زحمت و تحرک میباشد و پس از خارج سازی و پهن کردن آن بر روی زمین میتوانید توسط پمپ باد شناور بادی کودک خود را پر از باد کنید.
  توجه داشته باشید که باد آن باید به صورت استاندارد باشد تا انعطاف آن افزایش و آسیب پذیری آن کاهش یابد.
  محصولات مشابه :محصولات مشابه شناور بادی روی آب دو نفره طرح تمساح اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش درآمده و شما میتوانید از دیگر انواع شناورهای بادی روی آب اینتکس دیدن نمایید و در صورت نیاز خرید کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی شناورهای بادی روی آب اینتکس

مشخصات کلی :برچسب ها

محصولات مرتبط


Related Products