• 0

02144383009

شناور بادی طرح هواپیما اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 57537

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:


  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه شناور بادی روی آب طرح هواپیما اینتکس و دیگر انواع شناور های بادی روی آب :
  توضیحات : این شناور بادی روی آب طرح هواپیما از زیباترین های اینتکس بوده که محصولی متفاوت و پرفروش برای بازی ها و تفریحات آبی میباشد و شما میتوانید توسط این هواپیمای بادی روی آب کودک خود را مشغول به آب بازی کنید.
  این شناور بادی روی آب طرح هواپیما مناسب کودکان 3+ بوده که قابلیت تحمل وزن تا ۴۰ کیلوگرم را هم دارد و به دلیل رنگبندی شاد و روحیه بخش کودک شما را در نگاه اول جذب خود میکند.
  جنس محصول : جنس این شناور بادی روی آب هواپیمایی از pvc با طرح چرم میباشد که در مقابل جو های متفاوت و تغییرات دمایی مقاومت زیادی دارد.
  این شناور بادی روی آب بسیار نرم و راحت میباشد و کودک شما می‌تواند به راحتی بر روی آن بنشیند و لذت آب بازی را تجربه کند.
  همچنین این شناور بادی روی آب طرح هواپیما به دلیل سطح صاف و صیقلی میکروب و ویروس را به سطح خود جذب نکرده و هنگام کثیف شدن توسط یک پارچه خشک و تمیز به راحتی قابلیت پاکیزگی را دارد.
  لوازم جانبی و امکانات :این هواپیمای بادی روی آب دارای یک آبپاش تفنگی سرخود میباشد که کودک شما توسط این آبپاش میتواند با دوستان خود آب بازی کند و تفریح خود را هیجان انگیزتر کند. 

  این شناور بادی روی آب دارای یک دستگیره برای حفظ تعادل کودک شما بر روی سطح آب میباشد که امنیت را برای کودک شما به اندازه کافی برقرار کرده است.
  کودک شما توسط این هواپیمای بادی روی آب می‌تواند لحظات شاد و به یادماندنی را به همراه شما تجربه کند.
  راه اندازی : راه اندازی این شناور بادی روی آب هواپیمایی در کمترین مدت زمان و با کمترین تجهیزات امکان پذیر است و پس از خارج سازی این محصول از بسته بندی آن را بر یک سطح هموار و بدون مواد تیز و برنده پهن کنید و دهانه شیلنگ پمپ باد را درون پیستونک های باد قرار دهید و اجازه دهید شناور بادی کودک شما پر از باد شود و بتوانید از آن برای تفریح و آب بازی کودک خود استفاده کنید.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه شناور بادی روی آب طرح هواپیمای اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش درآمده و شما میتوانید از دیگر انواع شناور های بادی روی آب اینتکس دیدن نمایید و در صورت نیاز خرید کنید.
  برای اطلاعات بیشتر بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی شناورهای بادی روی آب اینتکس

مشخصات کلی :برچسب ها

محصولات مرتبط


Related Products