• 0

02144383009

شناور بادی کوچک روی آب اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 59194

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه شناور بادی روی آب کوچک اینتکس و دیگر انواع شناورهای بادی اینتکس :
  توضیحات :شناور بادی روی آب کوچک مواج اینتکس محصولی ساده و کاربردی میباشد که بسیار با کیفیت بوده و در سال جاری توسط شرکت اینتکس روزانه وارد بازارهای جهانی شده است.این شناور بادی روی آب طراحی شده برای تمامی سنین میباشد که دارای طرح و رنگ زیبایی نیز میباشد و در نگاه اول شما را جذب خود میکند و باعث روحیه بخشی شما می‌شود.
  جنس محصول : جنس بدنه این شناور بادی اینتکس از ونیل میباشد که رویه ی مواج دارد و مانع لیز خوردن شما هنگام نشستن و خوابیدن بر روی آن می‌شود و همینطور باعث جریان کامل هوا نیز می‌شود. این شناور بادی مواج کوچک بسیار انعطاف پذیر و راحت میباشد و مانع درد مفاصل شما می‌شود.
  لوازم جانبی و امکانات :شما میتوانید بر روی این شناور بادی بخوابید و ساعت ها بر روی سطح آب آفتاب بگیرید و بهترین و سالم ترین تفریح را داشته باشید و همچنین آن را با خود به مسافرت های دریایی ببرید و برای خود خاطره بسازید.این شناور بادی دارای برچسب تعمیرات و دفترچه راهنما نیز میباشد که در صورت آسیب دیدگی میتوانید آن را توسط برچسب تعمیرات درست و ترمیم کنید.
  راه اندازی : راه اندازی این محصول بادی شناور بسیار آسان و در مدت زمان کمتر از ۳ دقیقه توسط پمپ بادی که توسط شرکت اینتکس میتوانید تهیه کنید باد می‌شود و تنها کافی است که دهانه پمپ باد را در محفظه باد شناور بادی قرار دهید و پمپ بزنید تا محصولات راه اندازی و آماده استفاده شود.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه شناور بادی روی آب کوچک مواج اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده اند و شما میتوانید از دیگر انواع شناورهای بادی اینتکس دیدن نمایید و در صورت نیاز خرید کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نماینده محصولات بادی اینتکس.

مشخصات کلی :برچسب ها