Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
شناور شورتی دایره کودک اینتکس

شناور شورتی دایره کودک اینتکس

My baby float
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 59574 intex

قیمت : 295,000 تومان

250,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 250,000

 • توضیحات:

  شناور شورتی دایره کودک اینتکس از محصولات پرکاربرد شرکت اینتکس است که با کد محصول 59574 intex طراحی و به دست تولید رسیده است. شناور شورتی دایره کودک اینتکس به عنوان غریق نجات عمل کرده و کودک بدون نیاز به والدین، می‌تواند حرکات پا و بدن خود را کنترل کند که این امر سبب می‌شود تفریحی دلچسب‌تر و آسان‌تر برایتان رقم بخورد.
  شناور بادی شورتی دایره کودک اینتکس شامل یک حلقه بیرونی بزرگ و یک حلقه داخلی کوچکتر برای ایمنی و پایداری اضافه است که ضمانت کننده‌ی ثبات این حلقه شنا بادی اینتکس می‌باشد. همچنین 2 لایه‌بودن حلقه شنا بادی روی آب اینتکس باعث می‌شود که با حفظ تعادل کافی بر روی آب قرار گرفته و واژگون نشود.
  حلقه شنا بادی گرد روی آب اینتکس دارای یک بالش پشتی سرخود به عنوان تکیه‌گاه است که کودک هنگام شنا می‌تواند به آن تکیه کرده و خیلی لاکچری به آب‌تنی ادامه دهد. شناور شورتی دایره کودک اینتکس واجد تسمه‌های صندلی در قسمت زیرین که ضخامت بسیار بالایی داشته و به عنوان نشیمنگاه کودک مورد استفاده قرار می‌گیرد، است تا اطمینان حاصل شود که کودک کوچک شما راحت و خرسند و خوشحال است. نشیمنگاه کودک بر روی حلقه شنا بادی شورتی اینتکس به صورت شورتی طراحی شده است که کودک هنگام استفاده از آن، همچنان که با پاهای خود در آب بازی می‌کند اما بدن او بیرون از آب قرار دارد و خیس نمی‌شود که این طراحی قابل ستایش سبب می‌شود به کودک دامنه‌ی حرکتی بدهد و عضلات پای او را تقویت کند.
  این شناور بادی سرگرم کننده اینتکس دارای 2 محفظه هوای محکم و صاف است که به آسانی به وسیله پمپ باد دستی اینتکس یا پمپ باد برقی اینتکس قابل پر و خالی‌شدن از هوا است که این امر سهولت راه‌اندازی را به نمایش می‌گذارد. رده سنی مصرف‌کننده از حلقه بادی شنا شورتی اینتکس، کودکان رنج سنی 1 تا 2 سال می‌باشد که حداکثر وزن 15 کیلوگرم را متحمل شده و فشار وارد کننده از طرف کودک را به آسانی مدیریت می‌کند؛ پس با استفاده از حلقه شنا بادی کودک اینتکس از امنیت کودک خویش بر روی آب، آسوده خاطر باشید و روزی سرشار از شور و نشاط را برای خود به ارمغان بیاورید.
  حلقه شنا بادی کودک اینتکس دارای قطری به مقدار 67 سانتی‌متر بوده که ابعادی مهندسی شده جهت استفاده کودکان خردسال می‌باشد. وزن بسته‌بندی این حلقه شنا بادی کودک اینتکس نیز بسیار ناچیز در حدود 0/35 کیلوگرم است که به سادگی می‌توانید به هر مکان دلخواه حمل و جابه‌جا کنید و دیگر نگران جایگاهی برای نگهداری این حلقه شنا بادی 59574 intex نباشید.
  حلقه شنا بادی شورتی اینتکس دارای رنگبندی جذاب و روشنی است که بسیار کودک پسند بوده و علاوه بر فراهم‌کردن محیطی پرنشاط و پرشور برای کودکان، به سهولت بر روی دریا، استخر و آب‌های آرام و کم عمق قابل رؤیت است. روانشناسان رنگ زرد را انرژی دهنده، پیچیده و فرح بخش اعلام کرده‌اند و این امری ثابت شده‌است که رنگ زرد به روحیه کودکان انرژی مثبت بخشیده و آنها را خرسند می‌سازد.
  شناور بادی شورتی کودک اینتکس مقاومت بالایی در برابر تابش مستقیم نور خورشید و ضربه از خود نشان می‌دهد، بنابراین به راحتی قابل صدمه‌دیدن نیست ولی در صورت هرگونه ضربه و آسیب‌دیدگی به آسانی به وسیله چسب تعمیرات اینتکس قابل تعمیر و ترمیم است. آب‌تنی در سنین کودکی سبب رشد جسمانی شده و باعث سلامت ریه و قلب آنها در سنین بزرگسالی می‌شود و اولین قدم برای آغاز تفریحات آبی تابستانی عالی، فراهم‌کردن لوازم جانبی مناسب است. پس حلقه شنا بادی شورتی کودک اینتکس را تهیه کنید و لحظاتی خوش را در کنار خانواده و فرزندان خود ثبت کنید. محصولات مشابه حلقه شنا بادی کودک اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش درآمده‌اند و شما می‌توانید از انواع حلقه بادی شنا شورتی اینتکس دیدن فرمایید. اورجینال اینتکس نمایندگی فروش حلقه بادی شنا

   

مشخصات کلی :

برچسب ها