Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
شناور شورتی کودک طرح قورباغه اینتکس

شناور شورتی کودک طرح قورباغه اینتکس

floating on the water
 • توضیحات:

   شناور شورتی کودک طرح قورباغه اینتکس محصولی ایده‌آل و مهیج برای آب بازی و گشت و گذارهای دریایی می‌باشد که در سال‌های اخیر فروش زیادی را به خود اختصاص داده است. این شناور به طرح قورباغه سبز رنگ می‌باشد که طراحی و ساخت فوق‌العاده دقیق و ماهرانه‌ای دارد به طوری که با نگاه اول متوجه زیبایی و متفاوت بودن آن می‌شوید. پاهای شناور بادی طرح قورباغه، سطح تماس آن با آب را افزایش داده‌اند و در نتیجه با راحتی بیشتری روی آب قرار می‌گیرد. ارگونومی شناور بادی کودک به گونه‌ای است که در وسط خود یک حفره خالی دارد و محل نشستن کودک می‌باشد. در قسمت نشیمنگاه محصول نیز دو حفره کوچک تعبیه شده که در واقع پاهای کودک بایستی از این دو حفره رد شوند. قابلیت شورتی بودن شناور بادی طرح قورباغه باعث شده که استفاده ساده‌تری برای کودکان داشته باشد و کاربر توسط آن با امنیت و تعادل بیشتری می‌تواند روی سطح آب شناور شود.
  محصول مورد نظر مناسب کودکان ۱ الی ۲ سال است که کودک برای استفاده از آن نیازی به کمک والدین ندارد. به این منظور که کودک می‌تواند درون آن نشسته و با تکان دادن پاهای خود درون آب به طرفین حرکت کند.
  کودکانی که به هنگام قرار گرفتن در محیط‌های آبی مانند استخرهای بزرگ و دریاها دچار ترس و اضطراب می‌شوند، با در اختیار داشتن یک شناور بادی روی آب می‌توانند از میزان این ترس کاسته و با اطمینان خاطر روی سطح آب شناور شوند. همچنین شناور بادی شورتی کودک برای آموزش شنا و مهارت‌های اولیه آن وسیله‌ای بسیار مفید می‌باشد زیرا کودک خود به تنهایی می‌تواند روی آب قرار گرفته و با کمک خود حرکات شنا را انجام دهد. لازم به ذکر است که شناور بادی شورتی طرح قورباغه مجهز به یک سایه بان بادی نیز می‌باشد. این سایه بان در قسمت فوقانی شناور قرار دارد که توسط یک ستون بادی با ارتفاعی مناسب به بدنه شناور متصل می‌شود. وجود سایه بان باعث شده که شما بتوانید در روزهای آفتابی محصول خود را برداشته و به سواحل یا استخرها بروید و دیگر نگران افزایش دما یا تابش نور خورشید هم نباشید. این سایه بان روی تمام قسمت نشیمنگاه شناور بادی سایه انداخته تا کودک گرمایی را احساس نکند.
  شناور شورتی سایه بان دار اینتکس پس از بادگیری دارای طول ۷۹ سانتی و عرض آن نیز ۷۹ سانتی‌متر می‌باشد. ارتفاع محصول با سایه بان آن ۱۱۹ سانتی‌متر است که سایه بان آن با فاصله مناسبی از شناور قرار گرفته و به عنوان یک محافظ و مانع بسیار مناسب در برابر تابش مستقیم نور خورشید محسوب می‌شود. بدنه شناور بادی کودک از جنس PVC با کیفیتی عالی و دوام بالا می‌باشد که در صورت مراقبت‌های لازمه طول عمر آن به سال‌ها می‌رسد. قسمت شورت شناور دارای لبه‌ای نازل و انعطاف‌پذیر است به طوری که پاهای کودک را اذیت نکرده و همچنین ایمن از هرگونه حساسیت پوستی می‌باشد. درون بسته بندی محصول یک برچسب تعمیرات اینتکس برای مواقع ضروری نیز وجود دارد. محصولات بادی به دلیل داشتن بدنه‌ای بادی حساسیت زیادی در مقابل اشیاء نوک تیز نشان می‌دهند به همین دلیل ممکن است دچار صدمات جزئی مانند سوراخ شدن شوند. در این مواقع می‌توانید قسمت آسیب دیده را به طور کامل توسط برچسب تعمیرات، ترمیم نموده تا شناور بادی طرح قورباغه دوباره قابل استفاده شود.
  کالای شما به دلیل داشتن حجم و ابعاد مناسب، توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی اینتکس در عرض حداکثر ۴ دقیقه پر از باد و آماده برای خوشگذرانی‌های شما به همراه کودکتان می‌شود. محصولات مشابه شناور شورتی کودک طرح قورباغه اینتکس با دیگر طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر شناور های بادی یک نفره و دو نفره می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی شناور بادی روی آب اینتکس

   

مشخصات کلی :

عرض 79 سانتی متر -
طول 79 سانتی متر -
جنس کالا PVC -
ضمانت سلامت کالا
ارتفاع 119 سانتی متر -
برچسب تعمیرات
رده سنی 1 الی 2 سال -
سایر ویژگی ها -
ضمانت اصالت کالا
برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products