Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
قایق بادی کایاک دونفره اکسپلورر اینتکس

قایق بادی کایاک دونفره اکسپلورر اینتکس

Inflatable boat
 • توضیحات:

  قایق بادی کایاک دو نفره اکسپلورر اینتکس از قایق‌های بادی با قیمتی مناسب برای کودکان و بزرگسالان می‌باشد که به دلیل کیفیت بالا، در آب‌های آزاد و خروشان نیز قابل استفاده می‌باشد. رنگ زرد و روشن قایق بادی کایاک باعث شده که در آب به خوبی قابل مشاهده باشد. محصول مورد نظر مناسب برای داشتن یک تجربه عالی در دریاچه‌ها یا دریاهای آرام و ملایم با یک دوست صمیمی است که نهایت دو بزرگسال می‌توانند درون آن بنشینند. قایق بادی کایاک دو نفره بسیار سبک و جمع و جور است و به شما این امکان را می‌دهد هرجا که می‌روید از قایق رانی و روزهای خود نهایت لذت ببرید. این قایق بادی کایاک دارای یک کف بادی با راحتی و استحکام بالا است تا بتواند وزن و فشار زیادی را تحمل کند. درون قایق بادی دو عدد صندلی قابل تنظیم پشتی دار گنجانده شده که قسمت نشیمنگاه و پشتی آن به صورت بادی و مواج می‌باشند. به دلیل وجود این صندلی‌ها نشستن درون قایق و قایق رانی با راحتی بیشتری انجام شده به طوری که با گذشت زمان خسته نمی‌شوید.
  در قسمت زیرین قایق بادی یک موج شکن تعبیه شده که به وسیله این موج شکن، امکان استفاده از قایق بادی در آب‌های مواج یا خروشان فراهم می‌شود. به همراه محصول یک جفت پاروی آلومینیومی عرضه می‌شود. با توجه به این پاروها، سرعت قایق رانی و به حرکت در آوردن آن بسیار آسان شده و می‌توانید آن را به هر جهتی هدایت کنید. قایق بادی دو نفره اکسپلورر اینتکس مناسب برای ماهیگیری و تفریحات آبی می‌باشد که جزء کاربردی‌ترین وسیله‌های تفریحی با قابلیت استفاده در تمامی فصول سال می‌باشد. علاوه بر پاروهای آلومینیومی  یک پمپ باد دستی نیز جهت بادگیری محصول به همراه آن عرضه می‌شود. به وسیله این پمپ باد دیگر نیازی به خرید مجزای پمپ باد ندارید و به وسیله آن می‌توانید قایق بادی کایاک را به سهولت تمام در عرض حداکثر ۵ دقیقه پر از باد کنید. در قسمت جلویی قایق یک دستگیره وجود دارد که با گرفتن و کشیدن آن جابه‌جایی و کشیدن قایق روی آب آسان‌تر می‌شود.
  امکان تعمیر و پنچرگیری قایق بادی اینتکس توسط برچسب تعمیرات اینتکس وجود دارد به همین دلیل هنگام بروز این صدمات جای نگرانی وجود ندارد و فرصت استفاده دوباره از محصول فراهم می‌شود.
  محصولات مشابه قایق بادی کایاک دو نفره اکسپلورر اینتکس با دیگر رنگ‌ها و ابعاد در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر قایق های بادی یک نفره، دو نفره و سه نفره اینتکس می‌توانید به دسته بندی قایق بادی مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها