Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
قایق بادی کایاک 1 نفره اکسکروشن اینتکس

قایق بادی کایاک 1 نفره اکسکروشن اینتکس

Inflatable boat
 • توضیحات:

  قایق بادی کایاک ۱ نفره اکسروشن اینتکس قایقی با طراحی منحصر به فرد مناسب برای تفریحات و خوش گذرانی‌ها می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید به صورت انفرادی یک گشت درون دریاچه‌ها و دریاها داشته باشید. درون قایق و در وسط آن یک صندلی بادی پشتی دار قرار داده شده است. به وسیله این صندلی، نشیمنگاه شما درون قایق فوقالعاده نرم بوده و هنگام نشستن روی آن با گذشت زمان احساس خشکی و خستگی نخواهید کرد. در جلوی این صندلی یک میله آلومینیومی تعبیه شده است. مادامی که روی صندلی نشسته‌اید و قایق سرعت می‌گیرد یا بر اثر امواج تکان می‌خورد می‌توانید این دستگیره آلومینیومی را گرفته و از این طریق تعادل خود را برقرار کنید. هنگام نشستن درون قایق بادی کایاک اکسروشن متوجه یک جاپایی از جنس پلاستیک در جلوی پاهای خود می‌شوید. در واقع در صورت تمایل می‌توانید پاهای خود را روی آن قرار داده تا هم حالتی راحت‌تر داشته باشید و هم ایمنی شما افزایش یابد. صندلی قایق بادی ۱ نفره اینتکس مجهز به یک کمربند می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید صندلی محصول را تنظیم کرده و در راحت‌ترین حالت ممکن قرار دهید.
  در قسمت جلویی و عقب قایق بادی اکسروشن یک دستگیره وجود دارد. به وسیله این دستگیره‌ها حمل کردن یا بلند کردن قایق به آسانی انجام شده و امکان کشیدن آن روی سطح آب فراهم می‌شود. یک پاروی آلومینیومی درون بسته بندی محصول قرار دارد که وجود بسیار ضروری دارد. امکان به حرکت در آوردن قایق و سرعت بخشیدن به آن توسط این پارو فراهم شده و به دلیل برخورداری از وزن بسیار کم، هنگام در دست گرفتن آن اذیت نمی‌شوید. یک عدد جای لنسر متحرک نیز روی قایق وجود دارد که با قرار دادن چوب ماهیگیری درون آن می‌توانید در وسط آب‌ها ماهی گیری نیز داشته باشید. قایق بادی یک نفره اکسروشن اینتکس دارای طول ۳۰۵، عرض ۹۱ و ارتفاع ۴۶ سانتی‌متری است که به دلیل داشتن کفی بادی با کفپوش پلاستیکی وزن بالایی را می‌تواند تحمل کند. جنس بدنه قایق از PVC درجه یک با طول عمر بالا است. مواد اولیه این محصول از درجه خلوص بالایی برخوردار هستند به همین دلیل به آسانی آسیب ندیده یا نازک نمی‌شوند. در صورت بروز مشکلات و صدمات جزئی نیز امکان بر طرف نمودن آن توسط برچسب تعمیرات اینتکس وجود دارد.
  پمپ باد مهم‌ترین وسیله برای باد کردن محصولات بادی است. به همین دلیل به همراه قایق بادی کایاک یک پمپ باد دستی عرضه می‌شود. با قرار دادن شلنگ پمپ در دریچه‌های باد قایق و پمپ زدن تمام حجم آن در عرض حداکثر ۵ دقیقه پر از باد می‌شود. محصولات مشابه قایق بادی کایاک ۱ نفره اکسروشن اینتکس با دیگر رنگ‌ها و ابعاد مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای اطلاع از موجودی قایق های بادی و بازدید از انواع آن‌ها با ظرفیت‌های مختلف می‌توانید به دسته بندی قایق بادی مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها