Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
قایق بادی کایاک 2 نفره اکسکروشن اینتکس

قایق بادی کایاک 2 نفره اکسکروشن اینتکس

Inflatable boat
 • توضیحات:

  قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس بسیار مطمئن و قابل اعتماد برای استفاده در داخل دریا ، دریاچه و سدها میباشد که به وسیله ی آن میتوانید بهترین روزها را در کنار خانواده و یا دوستان خود داشته باشید.
  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس و دیگر انواع قایق های بادی:
  توضیحات : این قایق بادی دونفره می‌تواند بهترین وسیله ی تفریحی و ورزشی برای دوستان صمیمی و یا به عنوان یک وسیله تفریحی خانوادگی کاربرد داشته باشد که فروش زیادی را از آن خود کرده است.
  قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس می‌تواند بهترین تعطیلات را برای شما بسازد و آخر هفته های شما را در کنار اعضای خانواده و یا دوستانتان لذت بخش تر کند.
  شما میتوانید توسط این قایق بادی اینتکس در دریا و دریاچه ها ماهیگیری کنید و روزها و خاطرات هیجانی را داشته باشید.
  اگر تاکنون به دنبال یک وسیله ی تفریحی با قیمت مناسب و کیفیت بالا بوده اید ، شرکت اینتکس حتما این قایق بادی دو نفره اکسروشن را به شما پیشنهاد میکند.
  جنس محصول : جنس بدنه این قایق بادی اینتکس از PVC سه لایه بادی میباشد و اگر هنگام قایقرانی یک لایه ی آن آسیب ببیند یا سوراخ شود هیچ نگرانی از جانب غرق شدن نخواهید داشت زیرا توسط لایه های دیگر بر روی آب شناور میمانید.
  این قایق بادی دو نفره اینتکس مقاومت بسیار بالایی دارد و می‌تواند فشار ناشی از آب و وزن اشخاص را به خوبی تحمل کند.
  همچنین این قایق بادی اینتکس در مقابل تغییرات دمایی آب و هوا ، دوام بسیار بالایی دارد و تابش مستقیم نور خورشید بر آن بی اثر میباشد.
  لوازم جانبی و امکانات : این قایق بادی اکسروشن دو نفره دارای یک جفت پارو برای به حرکت در آوردن قایق شما بر روی آب و سرعت بخشیدن به آن میباشد.
  این قایق بادی اکسروشن دارای دو کوسن بادی با تکیه گاه بلند میباشد که نرمی و راحتی بسیار زیادی دارد و شما میتوانید ساعت ها بر روی آن بنشینید و به آن تکیه دهید تا تعادل شما بر روی آبهای پر تلاطم نیز حفظ شود.
  همچنین این قایق بادی دارای کمربند نیز میباشد که باعث افزایش ایمنی شما هنگام نشستن بر روی صندلی این قایق میشود.
  در جلوی پای شما و روبروی صندلی این قایق بادی اکسروشن یک میله آلومینیومی محکم قرار دارد که شما هنگام قایقرانی میتوانید برای افزایش ایمنی و حفظ تعادل خود آن را محکم بگیرید.
  کف این قایق و جلوی پای شما یک جاپایی از جنس پلاستیک فشرده و محکم قرار دارد که شما میتوانید پاهای خود را بر روی آن بگذارید تا هنگام سرعت گرفتن قایق جای خود را محکم کنید و تکان نخورید.
  یک عدد پمپ باد دستی از دیگر لوازم جانبی این قایق بادی اکسروشن اینتکس میباشد که شما را از هرگونه لوازم اضافی برای راه اندازی بی نیاز کرده است.
  این قایق بادی اینتکس دارای یک جای لنسر متحرک نیز میباشد که شما می‌تواند لنسر و یا همان چوب ماهی گیری خود را درون آن قرار دهید و در دل دریاچه ها و دریاها ماهیگیری کنید و از تفریح خود لذت کافی را ببرید.
  این قایق بادی دارای یک جای مخصوص گوشی برای قرار داداش گوشی شما بر روی آن میباشد.
  شما میتوانید درون قایق و هنگام ماهی گیری و یا تفریح ، گوشی خود را روی آن به صورت ثابت نگه دارید تا تکان نخورد و یک جای مطمئن و امن را داشته باشد.
  این قایق بادی دو نفره اینتکس دارای برچسب تعمیرات جهت تعمیر و ترمیم محصول شما پس از آسیب دیدگی نیز میباشد.
  راه اندازی : راه اندازی این قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس با کمترین تجهیزات و کمترین زحمت توسط پمپ باد دستی که به همراه خود دارد انجام میشود.
  ابتدا محصول خود را از بسته آن خارج نموده و در یک جای تمیز پهن کنید و دهانه شیلنگ پمپ باد را درون پیستونک های باد قایق بادی خود قرار دهید و مطمئن شوید هیچگونه دری برای خروج هوا ندارد.
  پس از این مراحل با سرعت مناسب شروع به پمپ زدن کنید و در کمترین مدت زمان قایق بادی خود را پر از باد و آماده تفریح و هیجان کنید.
  محصولات مشابه : قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده اند‌ که شما میتوانید از دیگر قایق های بادی دیدن فرمایید یا در صورت نیاز خرید کنید.
  برای استعلام از قیمت قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس و خرید قایق بادی اکسروشن دو نفره اینتکس میتوانید به دسته بندی قایق های بادی مراجعه کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  باتشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی قایق های بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products