Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
قایق بادی کایاک 2 نفره چلنجر اینتکس

قایق بادی کایاک 2 نفره چلنجر اینتکس

Inflatable boat
 • توضیحات:

  قایق بادی کایاک دو نفره چلنجر اینتکس ساخته شده توسط طراحان برند اینتکس می‌باشد که کاربردهای فراوانی دارد و تمامی افراد امکان استفاده از آن را دارند. بدنه قایق به رنگ سبز با خطوط و طراحی‌های سیاه رنگ می‌باشد که از نظر کاربران بسیار جذاب بوده و درون آب و مسافت‌های نسبتا زیاد نیز به دلیل داشتن رنگ روشن به خوبی به چشم می‌خورد و نمایان می‌شود. دو عدد صندلی بادی تکیه گاه دار درون قایق و در پشت سر یکدیگر قرار گرفته‌اند که سطح بسیار نرم و منعطفی دارند به طوری که با نشستن روی آن‌ها هیچ‌ گونه احساس خستگی با گذر زمان به شما دست نمی‌دهد. در قسمت جلویی قایق و روی آن یک توری سیاه تعبیه شده که محل ذخیره وسایل می‌باشد. بنابراین وسایل مورد نیاز گشت و گذار خود را می‌توانید زیر این توری جایگذاری کرده تا از اشغال فضای درونی قایق جلوگیری شود.
  از دیگر تجهیزات مهم و کاربردی قایق بادی کایاک دو نفره وجود یک جفت پاروی دو طرفه می‌باشد. این پاروها نقش فراوانی در به حرکت در آوردن قایق و جابه‌جایی آن همراه با جریان آب دارند. همچنین در مواردی که نیاز به تغییر مسیر قایق و چرخاندن آن دارید، پاروهای قایق بهترین عامل کمک کننده می‌باشند. گفتنی است که جنس این پارو‌ها از آلومینیوم ضد زنگ می‌باشد و به دلیل داشتن وزن سبک، به راحتی و بدون احساس خستگی می‌توانید آن را در دست بگیرید و پارو بزنید. محصول مورد نظر دارای ظرفیت وزنی تا ۱۸۰ کیلوگرم می‌باشد. بنابراین حتی سنگین‌ترین افراد می‌توانند درون آن نشسته و لحظاتی زیبا را خلق کنند. قایق بادی چلنجر اینتکس دارای طول ۳۵۱ سانتی، عرض ۷۶ و ارتفاع ۳۶ سانتی‌متری است. ابعاد استاندارد محصول باعث شده‌اند که حداکثر دو بزرگسال بتوانند درون قایق بنشینند و همچنین تعادل بالایی روی سطح آب داشته باشند.
  برای باد کردن و شکل دادن به قایق بادی کایاک حتما به یک پمپ باد نیاز دارید. شرکت اینتکس برای راحتی کار شما به همراه محصول یک پمپ باد دستی قرار داده است که به وسیله آن دیگر نیازی به خرید و تهیه پمپ باد ندارید. برای پمپ زدن ابتدا نازل متناسب با دریچه باد قایق را انتخاب نموده و در حالی که قایق بادی روی زمین قرار دارد، نازل پمپ را به دریچه باد وصل کنید. در نهایت تا مرحله‌ای که قایق از حالت چروکیده خارج شود و به شکل نهایی برسد به پمپ زدن خود ادامه دهید. در صورت مشاهده آسیب‌های کوچک مثل خراش‌های جزئی نیز می‌توانید قایق بادی کایاک دو نفره را توسط برچسب تعمیرات اینتکس، تعمیر کنید.
  محصولات مشابه قایق بادی کایاک دو نفره چلنجر اینتکس با دیگر رنگ‌ها و ابعاد مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر قایق‌ های بادی یک نفره، دو نفره و چند نفره اینتکس می‌توانید به دسته بندی قایق بادی مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی

مشخصات کلی :

برچسب ها