Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   قایق بادی   /   قایق بادی 2 نفره سیهاوک اینتکس کد intex 68347
قایق بادی 2 نفره سیهاوک اینتکس کد intex 68347

قایق بادی 2 نفره سیهاوک اینتکس کد intex 68347

Inflatable boat
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : intex 68347

قیمت : 3,500,000 تومان

3,310,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 3,310,000

 • توضیحات:

  قایق بادی دو نفره سیهاواک اینتکس از مجموعه قایق های بادی با کیفیت با طول عمر بالا می‌باشد که در تمامی آب‌ها از جمله آب‌های خروشان و پر موج نیز قایل استفاده می‌باشد. محصول مورد نظر دارای ظرفیت وزنی ۲۰۰ کیلوگرمی است تا تمامی کاربران حتی چاق‌ترین آن‌ها بتوانند از آن استفاده کرده و قایق سواری کنند. قایق بادی سیهاواک فاقد صندلی بوده به همین منظور بایستی درون آن نشسته و پاهای خود را دراز کنید. دو عدد پاروی پلاستیکی از لوازم جانبی مهم محصول می‌باشند. به وسیله این پاروها قایق رانی بسیار راحت‌تر و با سرعت بیشتری انجام می‌شود و به دلیل داشتن جنس پلاستیکی وزن خیلی کمی هم دارد تا امکان پارو زدن با سهولت بیشتری انجام شود. دو عدد جای پارو نیز در طرفین قایق تعبیه شده‌اند. با قرار گرفتن پاروها درون این جایگاه‌ها جای ثابتی داشته و در نتیجه دیگر مجبور نیستید پارو را در دست بگیرید و همچنین فضای کم‌تری از قایق اشغال می‌شود.
  لازم به ذکر است که دو عدد جای چوب ماهی گیری روی بدنه قایق تعبیه شده‌اند بنابراین محصول شما به عنوان قایق ماهی گیری نیز اختصاص یافته است. در جلوی قایق یک دستگیره جهت حمل کردن آسان قایق وجود دارد. شما می‌توانید با گرفتن این دستگیره قایق را کشیده و درون آب بیندازید. درون قایق و روی بدنه آن یک کیسه وجود دارد تا بتوانید وسایل مورد نیاز قایق رانی و خوراکی‌های خود را درون آن قرار دهید. قایق بادی سیهاواک اینتکس دارای طول ۲۳۶ سانتی‌متری، عرض ۱۱۴ سانتی و ارتفاع ۴۱ سانتی‌متری است. حجم بزرگ و جا دار قایق این امکان را فراهم نموده تا حداکثر دو بزرگسال بتوانند درون آن جای بگیرند. در بسته بندی قایق بادی ۲ نفره اینتکس یک پمپ باد دستی وجود دارد. به وسیله این پمپ باد راه‌اندازی و استفاده از قایق در عرض چند دقیقه انجام می‌شود. جنس قایق بادی از PVC سه لایه و بسیار مقاوم است که به دلیل این مقاومت در انواع آب‌ها قابل استفاده می‌باشد. کف قایق به صورت باد شونده و با استقامت بالا است و در نتیجه می‌تواند فشار و وزن بالایی را تحمل کند. برچسب تعمیرات اینتکس از دیگر متعلقات قایق بادی سیهاواک است که برای تمامی محصولات بادی ضروری و حیاتی می‌باشد. در صورتی که قایق بادی شما در اثر عوامل مختلف سوراخ شود می‌توانید بدون صرف هزینه و توسط برچسب تعمیرات آن را تعمیر کنید.
  محصولات مشابه قایق بادی دو نفره سیهاواک اینتکس با تنوع‌ها و رنگ‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر قایق های بادی یک نفره، دو نفره، سه نفره و ... می‌توانید به دسته بندی قایق بادی در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products