• 0

02144383009

مبل بادی زیرپایه دار خاکستری اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 68564

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  شرکت اورجینال اینتکس وارد کننده و فروشنده مستقیم و بی واسطه مبل بادی زیرپایی دار خاکستری رنگ اینتکس و دیگر مبل های بادی اینتکس :
  توضیحات : مبل بادی زیر پایی دار خاکستری رنگ اینتکس با کد محصول: 68564  یک نمونه از  مبل های بادی اینتکس می باشد که همیشه در بورس طرفداران انواع مبل بادی اینتکس قرار دارد.
  جنس بدنه : مبل بادی زیر پایی دار خاکستری اینتکس یک مبل بادی لوکس و منحصر به فرد است که تمام سطح رویی آن از روکش جیر مخمل کار شده است. مبل بادی زیرپایی دار خاکستری رنگ اینتکس از پی وی سی دو لایه تمام مخمل تشکیل شده است.
   این مبل بادی زیر پایی دار خاکستری اینتکس بعد از باز شدن به طور کامل تعادل دارد و از ایمنی بالایی برخوردار است.
   جنس روی مبل بادی زیر پایی دار خاکستری به هنگام استفاده از آن راحتی و حس خاصی را به شما منتقل می کند. مبل بادی زیر پایی دار خاکستری اینتکس همانطور که در عکس پیداست با 2 رنگ بندی زیبای خاکستری مشکی به بازار عرضه شده است و نسبت به مبل بادی زیرپایی دار 3 رنگ از سایز و ابعاد بزرگتری برخوردار است.
   لوازم جانبی و امکانات : این مبل بادی زیرپایی دار اینتکس دارای یک کوسن جداگانه می باشد که شما می توانید از آن به عنوان یک مبل بادی به صورت جداگانه استفاده نمایید و یا پاهایتان را بر روی آن دراز کرده و در زمان استفاده و استراحت از آن لذت ببرید.
   از راحتی و کیفیت استراحت بر روی آن تنها این جمله کافی است که می‌توانید حتی بر روی این مبل بادی زیر پایی دار خاکستری اینتکس خواب نیم چاشت را هم انجام دهید.
  مبل بادی زیر پایی دار خاکستری  اینتکس قابل استفاده در تمامی اتاق های منزل و یا در پذیرایی و در جلوی تلویزیون می باشد.
   مطالعه کنید ، به تماشای تلویزیون بپردازید ، استراحت کنید و از استفاده از این مبل بادی زیر پایی دار خاکستری اینتکس در تمام این شرایط لذت ببرید.
   بر روی خود مبل بادی زیر پایی دار خاکستری اینتکس جایگاه قرار دادن بطری تعبیه شده است و شما میتوانید از آن برای نگهداری بطری آب و یا کنترل تلویزیون و یا حتی برای نگهداری تلفن همراه استفاده نمایید. در ضمن نشیمنگاه و قسمت تکیه گاه مبل بادی زیر پایی دار خاکستری کاملا طبیعی بوده و گودی کمر شما را پر کرده و از کمر درد و گرفتگی عضلات و ستون فقرات جلوگیری می کند.
  وزن کم با قابلیت جابجایی و نصب سریع و آسان ، این امکان را به شما میدهد که در هر فضا و مکانی از جمله باغ و ویلا منزل و حتی مسافرت از این مبل بادی زیرپایی دار اینتکس خاکستری رنگ استفاده‎ نمایید.
  مبل بادی زیر پایی دار اینتکس خاکستری رنگ در صورت هرگونه ضرب دیدگی و آسیب خوردگی به راحتی به وسیله چسب تعمیرات اینتکس قابل ترمیم و تعمیر می باشد.
   محصولات مشابه: محصولات مشابه مبل بادی زیر پایی دار اینتکس خاکستری رنگ در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده اند و شما به راحتی می‌توانید از دیگر مبل های بادی زیر پایی دار و مبل های بادی دیدن فرمایید.
   امیدواریم با استفاده از مبل بادی زیر پایی دار اینتکس خاکستری رنگ در کنار خانواده و دوستان لحظات خوشی را سپری نمایید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس می توانید بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک نمایید.
   با تشکر شرکت اورجینال اینتکس‎ نمایندگی محصولات بادی اینتکسبرچسب ها