Web Analytics Made Easy - Statcounter

  • Login
  • سبد خرید 0

021-44383009

  • اینستاگرام
  • whatsup

نحوه تعمیر محصولات بادی و برچسب زدن به آن ها


نحوه تعمیر محصولات بادی و برچسب زدن به آن ها

وسایل تفریحی بادی علاوه بر این­که بسیار سرگرم کننده هستند، مزیت‌­های زیادی نیز دارند. خوشبختانه در صورتی که مشکلی برای وسایل بادی به وجود بیاید تعمیر می‌­شوند؛ اما متاسفانه ممکن است مشکل به صورتی باشد که محصولات بادی هرگز دیگر قابل تعمیر نباشند.

به طور کلی نحوه‌­ تعمیر محصولات بادی کار خیلی سختی نیست؛ اما دستورالعمل­‌هایی دارد که باید مطابق با آن عمل کنید. تمامی وسایل بادی به دلیل این­ که همگی از جنس پی وی سی و پلاستیک فشرده ساخته شده‌­اند، با شرایط خاص در صورت بروز آسیب قابل تعمیر هستند. با ما همراه باشید تا به نحوه تعمیر این محصولات بپردازیم.

شرایط مورد نیاز برای تعمیر هر محصول

گفته شد که گاهی ممکن است وسایل بادی که دچار آسیب می‌­شوند، قابل تعمیر نباشند. شرایط تعمیر عبارتند از:

  1. اندازه­‌ی پارگی از اندازه‌­ی برچسب بیشتر نباشد. پارگی‌­های طولانی قابل تعمیر نیستند.
  2. در صورتی که وسیله‌­ی بادی شما لایه­‌های زیاد داشته باشد و پارگی عمیق باشد چسب نمی‌­تواند به خوبی تمام لایه‌­ها را به هم بچسباند.
  3. ممکن است بر اثر نزدیکی به جسم داغ یا گرم وسیله‌­ی بادی ذوب شده و امکان تعمیر آن نباشد.

برای خرید محصولات بادی حتما از بهترین مارک‌­ها و بهترین کیفیت‌­ها استفاده کنید و تا حد ممکن وسایل بادی را که همگی نقاط ضعف مشترکی مثل اجسام داغ و تیز دارند، دور کنید.

 

تعمیر یک محصول بادی

برای تعمیر یک محصول بادی مثال استخر بادی، فرض کنید که استخر شما به علت برخورد به یک جسم تیز، دچار پارگی کوچکی شده و نمی‌­توانید آن را باد کنید.

شرکت­‌های تولید کننده‌­ی لوازم بادی در جعبه‌­ی محصول برچسبی را قرار می‌­دهند تا از آن برای تعمیر محصول استفاده کنید. این برچسب اندازه‌­های خاصی دارد. هرچقدر که اندازه‌­ی محصول شما بزرگ­تر باشد اندازه‌­ی آن برچسب نیز بزرگ­تر خواهد بود.

در قدم اول محل پارگی استخر بادی را کاملا از هرگونه آب و رطوبتی خشک کنید و سپس کمی استخر باد داشته باشد تا جمع نشود. برچسب را باز کنید و محل پارگی را با دست صاف کرده و برچسب را دقیقا و به طوری که کل پارگی را بپوشاند، بچسبانید. بدون فاصله بعد از چسباندن برچسب دست یا پارچه‌ای را محکم بر روی برچسب بکشید تا زیر برچسب هوا نگیرد. بعد از چسباندن بهتر است تا چند ساعت از استخر بادی استفاده نکنید. عملیات تعمیر استخر بادی شما به پایان رسید.

 

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش خود را کردیم تا به ساده ترین شکل، تعمیر یک محصول بادی را توضیح دهیم. اگر این مقاله برای شما مفید بود پیشنهاد می‌کنیم، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.