Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
پمپ باد دستی متوسط اینتکس

پمپ باد دستی متوسط اینتکس

68612 intex
 • توضیحات:

  پمپ باد دستی متوسط اینتکس از ابزارها و محصولاتی است که برای باد کردن تمامی لوازم می‌توان از آن استفاده کرد.

  این محصول در بسته‌بندی کوچک، کم حجم و تمام‌ رنگی قرار گفته‌است که قابلیت حمل و جابه‌جایی آسان را دارد و می‌توانید به راحتی آن را با خود حمل کرده تا محصولات بادی خود را به وسیله این پمپ باد نصب و راه‌اندازی کنید. وزن کم این کالا که با کد محصول 68612 intex راهی بازار شده‌ نیز به قابلیت حمل آسان آن کمک کرده‌است. با وجود وزن کم، این محصول یک پمپ باد کامل می‌باشد. دارای 3 عدد سری با سایزهای متفاوت است که هر کدام برای یک درپوش یا یک دریچه هوا تعبیه شده‌اند و در صورتی که شما بخواهید چندین محصول بادی را با سوپاپ‌های هوا با سایزهای مختلف باد کنید، می‌توانید تنها به وسیله همین پمپ باد دستی متوسط اینتکس این کار را انجام دهید.

  این پمپ باد دستی بیشتر برای محصولاتی با حجم کوچک‌تر مانند استخر های بادی و شناور های بادی استفاده می‌شود. البته علاوه بر این محصولات شرکت تولید کننده پمپ باد دستی متوسط اینتکس، این کالا را در خیلی از بسته‌بندی‌ محصولات بادی قرار داده‌ تا خاطر نشان کند که این پمپ باد اینتکس یکی از بهترین پمپ‌ها در بین پمپ ها و تلمبه های اینتکس است که می‌توان از آن برای تمامی کالاهای بادی استفاده کرد.

  تعدادی از محصولاتی که در بسته‌بندی آن‌ها از پمپ باد دستی متوسط اینتکس استفاده شده است عبارت‌اند از: برخی قایق های بادی اینتکس که شامل قایق های بادی دو نفره و یک نفره می‌شوند، برخی از تخت های بادی یک نفره و دونفره، تعدادی از تشک های بادی مسافرتی دو نفره و تک نفره که برای کمپینگ و مسافرت استفاده می‌شوند.

  پمپ باد دستی متوسط اینتکس برای سفر و کمپینگ که شما دسترسی به برق یا فندکی ماشین ندارید بسیار مناسب است. بدون نیاز به برق و فندکی ماشین به راحتی، به وسیله پمپ باد دستی محصول را باد کرده و آماده استفاده کنید.

  اگر در منزل خود تلمبه بادی اینتکس متوسط را دارید، برای باد کردن محصولات خود دیگر نیازی به هیچ پمپ باد دیگری ندارید و می‌توانید از این محصول استفاده کنید ولی اگر برای محصول بادی خود نیاز به یک پمپ باد دستی ارزان قیمت دارید حتما این کالا را خریداری کنید.

  قیمت پمپ باد دستی اینتکس نسبت به دیگر انواع پمپ‌ های بادی ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است ولی این به آن معنا نیست که این کالا کارایی کمتری نسبت به تلمبه های بادی اینتکس سایز بزرگ دارد.

  اجزاء تشکیل دهنده پمپ باد دستی اینتکس شامل یک عدد لوله یا شلنگی رابط باد، 3 عدد رابط یا نازل پمپ باد و یک مخزن هوای دستی با دسته پدالی می‌باشد که با یک ترفند ساده و با قرار دادن یک تکه فوم مخصوص این تلمبه بادی محصولات بادی را به یک پمپ باد دوبل تبدیل کرده‌است.

  منظور از پمپ باد دستی دوبل طریقه کار کرد این کالا است که فرقی نمی‌کند شما دسته آن را به پایین فشاد می‌دهید یا به بالا می‌کشید در هر دو حالت رفت و برگشت دسته پدالی، این کالا محصول شما را باد می‌کند.

  طریقه استفاده از این محصول بسیار ساده است و تنها کافی‌ است پس از آماده سازی محصول بادی خود، ابتدا شلنگ رابط هوا را که سری‌های پمپ بر روی آن قرار دارد را به مخزن هوای پمپ وصل کنید و پس از آن نازل سایز دریچه هوا را انتخاب کرده و به آن متصل کنید. شروع به پمپ زدن نمایید تا محصول از هوا پر شده و آماده استفاده شود.

  اگر در منزل خود نیاز به یک پمپ باد اینتکس دارید، اگر در مسافرت نیاز به یک تلمبه بادی اینتکس دارید، اگر از محصولات بادی استفاده می‌کنید، ما برای باد کردن وسایل‌تان پمپ بادی اینتکس متوسط را پیشنهاد می‌کنیم. خرید پمپ باد اینتکس اصل و اورجینال، در فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس امکان پذیر است.

  برای مشاهده سایر پمپ باد محصولات بادی می‌توانید از منوی محصولات به قسمت پمپ باد رفته و از انواع پمپ های بادی مختلف شرکت‌های تولید کننده محصولات بادی دیدن کنید.

  وبسایت اورجینال اینتکس نمایندگی انواع پمپ باد اینتکس

   

مشخصات کلی :

قابلیت پمپ -
نوع پمپ دستی -
تعداد نازل 3 عدد -
طول 36 سانتی متر -
برچسب ها

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products