Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   پمپ تصفیه آب استخر   /   پمپ تصفیه آب فیلتر شنی اینتکس 12 متر مکعب
پمپ تصفیه آب فیلتر شنی اینتکس 12 متر مکعب

پمپ تصفیه آب فیلتر شنی اینتکس 12 متر مکعب

Krystal clear sand filter pump
 • توضیحات:

  پمپ تصفیه آب شنی اینتکس از مهم‌ترین لوازم جانبی برای استخرهای پیش ساخته است که به دلیل پرتابل بودن استفاده راحتی داشته و افراد می‌توانند هر جایی آن را داشته باشند. وزن محصول 21 کیلوگرم است که به وسیله ولتاژ 220 ولت راه‌اندازی می‌شود. دو شلنگ سفید پلاستیکی از دو جهت مختلف به پمپ تصفیه متصل شده که جریان آب در این دو شلنگ ابتدا از استخر به پمپ و سپس از پمپ به سمت استخر می‌باشد. پمپ تصفیه شنی علاوه بر استخرهای پیش ساخته برای استخرهای بتنی نیز قابل استفاده بوده که با گردش آب سریع و قدرت فراوان خود حجم زیادی از آب استخرهای شما را در کم‌تر از چند ساعت به طور کامل تصفیه می‌کند. طول محصول 85 و عرض آن 60 سانتی‌متر است که با ارتفاع 75 سانتی‌ خود می‌تواند در مکان‌ها و موقعیت‌های زیادی شما را همراهی کند. جنس پمپ تصفیه آب اینتکس از متریال پلاستیک با فشردگی و استقامت بالا است که در مقابل ضربه و فشار می‌تواند پایداری عالی را از خود نشان دهد. پمپ تصفیه آب استخر ارزان قیمت دارای یک صافی و یک مخزن است که به وسیله شلنگ‌های رابط عمل تصفیه را انجام می‌دهد.
  ابتدا آب تصفیه نشده توسط مکش پمپ پر توان از صافی گذشته و ذرات بزرگ و معلق درون آب در این صافی به دام می‌افتد. پس از صافی، آب به سمت مخزن شنی رفته و آشغال‌ها و ذرات باقی مانده در این مخزن از آب جدا می‌شوند. استخرهایی با حجم آب 10000 لیتر تا 60000 لیتر می‌توانند با خرید پمپ تصفیه شنی، درون آبی زلال و شفاف بدون هیچ گونه کثیفی شنا کرده و از تابستان خود لذت کافی برند. بدون شک جلبک‌ها و ریزگردهای موجود در آب می‌توانند تاثیر زیادی در زشت کردن چهره استخرهای آب شما و رشد باکتری‌های درون آن داشته باشند که برای پیشگیری از این اتفاق می‌توانید از پمپ‌های تصفیه آب استفاده کنید. قیمت پمپ تصفیه شنی هم مقرون به صرفه بوده و هم با قدرت و کارایی مناسب خود می‌تواند رضایت شما را به دست آورد. پمپ تصفیه آب استخری دارای یک سیستم بکواش است که طول عمر پمپ شما را افزایش می‌دهد. این سیستم در واقع آشغال‌ها و ناخالصی‌های موجود در شن‌ها را از آن جدا نموده و به سمت بیرون هدایت می‌کند. این روند باعث شده پمپ تصفیه شنی اینتکس در جذب آلودگی‌ها مانند گرد و خاک و جلبک‌های درون آب قدرت و عکس‌العمل بیشتری داشته باشد.
  بسته‌‌بندی محصول دارای ابعادی کوچک و کم حجم است تا برای جای دادن آن در اتاق و یا هنگام حمل و نقل مشکل خاصی نداشته باشید. پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته با ولتاژ 220 ولت راه‌اندازی می‌شود که کلید خاموش روشن آن نیز به صورت اتوماتیک است. بنابراین به محض اتصال این پمپ به برق شهری، پمپ تصفیه استخر روشن شده و عمل تصفیه را انجام می‌دهد.
  محصولات مشابه پمپ تصفیه آب شنی با ابعاد کوچک‌تر یا بزرگ‌تر و با کیفیت‌های بسیار بالا در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. با مراجعه به دسته بندی پمپ تصفیه آب استخر می‌توانید از دیگر پمپ‌های تصفیه با تضمین اصالت و قیمتی ارزان دیدن نمایید.

مشخصات پمپ تصفیه :

طول 85 سانتی متر -
عرض 60 سانتی متر -
ارتفاع 75 سانتی متر -
نوع پمپ فیلتر شنی -
ولتاژ 220 ولت -
ضمانت اصالت کالا
سایر ویژگی ها قدرت تصفیه 10000 لیتر تا 60000 لیتر
دارای بدنه سفت و محکم
وزن سبک و پرتابل -
قدرت تصفیه آب 60000 لیتر -
وزن بسته بندی 21 کیلوگرم -
دفترچه راهنما
ضمانت سلامت کالا
برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products