Web Analytics Made Easy - Statcounter

 • Login
 • سبد خرید 0

021-44383009

 • اینستاگرام
 • whatsup
فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   چادر مسافرتی   /   پوش دوم چادر مسافرتی اتوماتیک کیت 10 نفره
پوش دوم چادر مسافرتی کیت pkit

پوش دوم چادر مسافرتی اتوماتیک کیت 10 نفره

Travel tent
0 از 0 رای
برند : متفرقه
کدکالا : PKIT10
ابعاد کالا : 270*240

قیمت : 590,000 تومان

480,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 480,000

 • توضیحات:

  پوش دوم چادر مسافرتی اتوماتیک کیت 10 نفره یک محصول کاربردی و بسیار ارزان برای آرامش خاطر در طبیعت و هنگام مسافرت‌ها است که با در اختیار داشتن آن عمر چادر مسافرتی شما افزایش می‌یابد. این پوش در واقع همانند یک کلاهک است که برای چادر مسافرتی 10 نفره کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید قسمت بالایی و سقف چادر بیشتر در معرض بارش باران یا گرد و غبار موجود در طبیعت قرار می‌گیرد؛ بنابراین با گذشت زمان دچار سایش یا نازک شدن می‌شود. از این رو استفاده از پوش دوم روشی آسان و ارزان قیمت برای محافظت از چادر مسافرتی خانوادگی می‌باشد. تیم‌های گردشگری یا افرادی که به طبیعت گردی علاقه ویژه‌ای دارند با خرید چادر مسافرتی می‌توانند بدون اتلاف وقت و بدون دردسر جای خواب خود را در موقعیت‌های مختلف پهن کرده و با امنیت کامل خوابی خوش را تجربه کنند.
  این پوش دوم برای چادر های مسافرتی با طول 270 و عرض 240 سانت مناسب است که همانند یک کاور با تناسب کامل سقف چادر را پوشش می‌دهد. در چهار طرف پوش دوم چادر اتوماتیک یک طناب کشی وجود دارد که با اتصال این طناب‌ها به بدنه چادر و محکم بستن آن، پوش چادر به طور محکم سر جای خود قرار گرفته و در اثر وزش باد یا تکان خوردن چادر، همچنان در جای خود به طور ثابت باقی می‌ماند. همانطور که می‌دانید در مناطق آفتابی و در اواسط روز که دمای محیط افزایش می‌یابد به مرور زمان روی الیاف چادر تاثیر گذاشته و در زمان کوتاهی امکان آسیب دیدن بدنه چادر 10 نفره وجود دارد. با خرید پوش دوم این مشکلات برای همیشه پایان یافته و نور خورشید و اشعه‌های آن هنگام تماس مستقیم با بدنه چادر مسافرتی با مانع مواجه می‌شوند که همان پوش دوم است. پوش دوم چادر مسافرتی کمپینگ ساختاری سه لایه و از جنس پلی استر دارد که آب یا رطوبت اجازه عبور از آن را ندارند. بنابراین در مناطقی که بارانی است، آب باران شما را اذیت نکرده و جای خواب افراد گرم و خشک باقی می‌ماند. همچنین اگر بخواهید می‌توانید طناب‌های این پوش را به آسانی باز کرده و هنگامی که به آن نیاز ندارید، آن را از سقف چادر جدا سازید.
  محصولات مشابه پوش دوم چادر مسافرتی اتوماتیک کیت 10 نفره با اندازه‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای استعلام از موجودی محصول می‌توانید به دسته بندی چادر مسافرتی مراجعه کنید.
  فروشگاه اینتکس اورجینال نمایندگی پوش دوم چادر مسافرتی

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products