• 0

02144383009

کلمن بادی روی آب کوچک اینتکس

0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 56822

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  فروشگاه اینترنتی اورجینال اینتکس فروشنده مستقیم و بی واسطه کلمن بادی روی آب کوچک اینتکس و دیگر انواع کلمن های بادی اینتکس :
  توضیحات : کلمن بادی شناور یک یخچال و مخزن مطمئن برای نگهداری نوشیدنی ها و خوراکی های شما هنگام شنا و یا آبتنی میباشد که به وسیله آن شما دیگر نیازی به خارج شدن از آب و خوردن و آشامیدن ندارید و میتوانید درون آب و یا بر روی سطح آب یک نوشیدنی خنک میل نمایید.
  شما میتوانید خوراکی های خود را درون این کلمن بادی شناور با ابعاد مناسب قرار دهید تا آنها را به دور از آب و تابش مستقیم خورشید نگه دارید تا بتوانید در هر ساعتی از آنها استفاده کنید و نگران خراب شدگی و یا فاسدشدگی آن نباشید.
  جنس محصول : جنس این کلمن بادی روی آب از pvc و در نتیجه انعطاف پذیری بالایی دارد و قابلیت تحمل وزن زیادی از جانب نوشیدنی ها و خوراکی های شما دارد.
  این کلمن بادی با جنس pvc در مقابل رطوبت و حرارت مقاوم بوده و دچار آسیب دیدگی و تغییر رنگ نمی‌شود و در مقابل ضربه و فشار نیز مقاوم و انعطاف بالایی دارد.
  لوازم جانبی و امکانات : این کلمن بادی اینتکس قابل استفاده بر روی سطح و انواع استخرها و دریاچه ها و ساحل میباشد که بر روی آن ۵ جای مخصوص بطری تعبیه شده که از مهم ترین مزیت های آن میباشد.
  این کلمن بادی روی آب دو دارای دو باکس نگهدارنده لوازم جانبی نیز میباشد و دور تا دور آن نیز یک صنایع وجود دارد که باعث حرکت و چرخش آسان آن بر روی سطح آب میباشد و جابجایی آن را راحت تر کرده است.
  این محصول بادی پرکاربرد سه دریچه باد از نوع پستونکی نیز دارد که راه اندازی و جمع آوری آن را تا اندازه زیادی راحت نموده و دارای برچسب تعمیرات نیز میباشد.
  راه اندازی :این کلمن بادی روی آب به راحتی و به سرعت و بدون هیچ هزینه ای پر از باد و راه اندازی می‌شود.
  دهانه پمپ را درون محفظه باد کلمن بادی خود قرار دهید و مطمئن شوید که به صورت سفت و محکم درون آن جایگزاری شده و هیچ درزی جهت خروج هوا از پمپ وجود نداشته باشد و پس از آن شروع به پمپ زدن کنید تا در مدت زمان ۳ دقیقه محصول شما راه اندازی و آماده استفاده شود.
  محصولات مشابه : محصولات مشابه کلمن بادی روی آب کوچک در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده و شما میتوانید از دیگر انواع کلمن های بادی دیدن نمایید و در صورت نیاز خرید کنید.
  درباره اینتکس : برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اینتکس بر روی کلمه درباره اینتکس کلیک کنید.
  با تشکر شرکت اورجینال اینتکس نمایندگی محصولات بادی اینتکس.

مشخصات کلی :برچسب ها